Gjest <3Barn&Engler<3 Skrevet 1. september 2012 #2 Skrevet 1. september 2012 Herlig vri du Desverre føler jeg ikke at jeg har fått nok innsikt, da jeg ikke er så ofte på samme debatter som deg. Men det lille jeg har fått med meg: Du virker reflektert, og er ikke redd for å si eksakt hva du mener, og enda vi to ikke alltid er enige i noe, så har jeg stunder hvor du har skrevet sånn ca akurat hva jeg mener om saker og ting Alt i alt virker du som ei dame som har sterke meninger, men fortsatt respekterer at andre mener noe annet enn deg (passe på å lese litt mer av ditt fremover nå, så jeg blir litt bedre "kjent med deg")
☆☆☆ Skrevet 1. september 2012 Forfatter #3 Skrevet 1. september 2012 Herlig vri du Desverre føler jeg ikke at jeg har fått nok innsikt, da jeg ikke er så ofte på samme debatter som deg. Men det lille jeg har fått med meg: Du virker reflektert, og er ikke redd for å si eksakt hva du mener, og enda vi to ikke alltid er enige i noe, så har jeg stunder hvor du har skrevet sånn ca akurat hva jeg mener om saker og ting Alt i alt virker du som ei dame som har sterke meninger, men fortsatt respekterer at andre mener noe annet enn deg (passe på å lese litt mer av ditt fremover nå, så jeg blir litt bedre "kjent med deg") Som en lærer sa til meg en gang: "Må du mene noe om alt - hele tiden?"
Gjest Kira bjeffer! Skrevet 1. september 2012 #4 Skrevet 1. september 2012 Det er ofte jeg leser ting du har skrevet, og tenker ja, det var det jeg mente! Enkelte av dine innlegg er veldig korte og rett på sak, du går ikke rundt grøten. Også blir jeg alltid glad av å se bildet ditt
☆☆☆ Skrevet 1. september 2012 Forfatter #5 Skrevet 1. september 2012 Det er ofte jeg leser ting du har skrevet, og tenker ja, det var det jeg mente! Enkelte av dine innlegg er veldig korte og rett på sak, du går ikke rundt grøten. Også blir jeg alltid glad av å se bildet ditt Ville ha et bilde av bebien, men ikke et der hun kan bli gjenkjent på klær osv. Hun er ikke "lik seg" på bildet, samtidig synes jeg det er fint.
2 hjertegull :) Skrevet 1. september 2012 #6 Skrevet 1. september 2012 Jeg har egentlig ikke dannet meg noe bilde av din personlighet, men jeg husker at du vant en av disse konkurransene her inne for en tid tilbake, og jeg ble skikkelig misunnelig!
☆☆☆ Skrevet 1. september 2012 Forfatter #7 Skrevet 1. september 2012 Jeg har egentlig ikke dannet meg noe bilde av din personlighet, men jeg husker at du vant en av disse konkurransene her inne for en tid tilbake, og jeg ble skikkelig misunnelig! Jepp, easygrow dunpose Skikkelig stas!
Gjest peacock Skrevet 1. september 2012 #8 Skrevet 1. september 2012 Flott å turde stille spørsmålet om hva andre mener om deg, vet ikke om jeg hadde våget :-) Jeg synes det er flott at du ikke er redd for å si hva du mener, det er slikt som skaper fine diskusjoner :-)
☆☆☆ Skrevet 1. september 2012 Forfatter #9 Skrevet 1. september 2012 Flott å turde stille spørsmålet om hva andre mener om deg, vet ikke om jeg hadde våget :-) Jeg synes det er flott at du ikke er redd for å si hva du mener, det er slikt som skaper fine diskusjoner :-) Kjeda meg veldig i dag tidlig og fulgte strømmen her inne. Sikkert ikke det smarteste..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå