Anonym bruker Skrevet 31. august 2012 #1 Skrevet 31. august 2012 Hva var ditt motiv for å ta det? Mulig jeg er en kjip gammel kjerring altså, men jeg kan bare ikke fatte hva som får folk til å gjøre det, ikke er det pent og det kan da umulig være særlig godt heller!!? Hva er det som får dere til å i det hele tatt tenke tanken på å tre ringer eller stenger gjennom biffgardinene?? Gjør man det for sin egen skyld eller for sexpartneres skyld? Hadde jeg møtt på en mann med stang gjennom kuken hadde jeg antagelig bare ledd og rygga ut.
Heihånåerdetjuligjen Skrevet 31. august 2012 #2 Skrevet 31. august 2012 He he, ja det har jeg også lurt på. Kan forstå piercing andre steder på kroppen, men jeg sliter med å skjønne den der i hoohaa en:-D
Toocute Skrevet 31. august 2012 #3 Skrevet 31. august 2012 Jeg vet ikke, men de sier det skal være godt og bedre nytelse
Musemorbr / Skrevet 31. august 2012 #4 Skrevet 31. august 2012 Jeg har en gammel navlering liggende i spilledåsa, men jeg oppbevarer hverken biff, eller gardiner der inne. Det er da en snodig oppbevaringsmåte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå