Anonym bruker Skrevet 29. august 2012 #1 Skrevet 29. august 2012 jeg som har tatt ulytalyd mindt 4 ganger i løpet av svangerskapet.. sitter her med kjempedårlig samvittighet og livredd for at noe skal skje..
ostepop123 Skrevet 29. august 2012 #2 Skrevet 29. august 2012 Jeg ville ikke bekymret meg. Dr. Robert Mendelsohn er (var) ikke av de klokeste. Han mente også bypassoperasjoner, vaksinering og brystkreftscreening var feil.... En stor systematisk oversikt (det ypperste innen medisinsk forskning) har gått gjennom alle studier på akkurat dette spørsmålet, og finner ingen negative effekter på hverken mor eller barn. Her: http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/uog.6328/full
Anonym bruker Skrevet 29. august 2012 #3 Skrevet 29. august 2012 Ville ikke bekymret meg så veldig:) Pga alvorlige komplikasjoner i sv.skapet, hadde jeg 8 ultralyder. Men, ungen er frisk som en fisk, og intelligensen er det ingenting å utsette på. Har hele tiden lagt langt foran sine jevnaldrende:)
Gjest <3Barn&Engler<3 Skrevet 29. august 2012 #4 Skrevet 29. august 2012 Jeg hadde ultralyd hver andre uke til jeg var 21 uker på vei, og en gang pr mnd til jeg var 38 uker på vei, i to svangerskap, enn så lenge er de 2 ungene mine friske og raske unger på snart 6 mnd og 18 mnd.. De hadde ikke fulgt opp slik om det var så farlig som Dr. Robert Mendelsohn mener.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå