Gå til innhold

Hva bruker de i barnehagen nå om dagen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er jo ikke sommervær, men heller ikke skikkelig høst. Bruker de parkdress allerede? Eller regntøy? Hva har de i vogna nå når det er sånn midt mellom?

 

Og inne, de bruker vel ikke ull enda, vanlige klær?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har gitt beskjed om at jeg vil ha gortexdress brukt nå når det er varmt og fint, bygete og gjerne også av og til vått i bakken.

 

Barnehgen hiver på dem regnklær igjen og igjen, svette klamme unger, helt unødvendig. HVorfor ellers er det at vi driver å kjøper på disse fantastiske klærene om de ikke skal brukes?

Skrevet

Her har det vært litt kjølig om morgnen, men varmt utover formiddagen. Så han har på bukse, tskjorte og genser når jeg leverer. Når han blir hentet går han rundt i tskjorte og bukse. Kunne sikkert hatt shorts, men han sitter mye på bakken og i sandkassa. (2år)

 

Regntøy har han med til de dagene det regner. :P Blr ikke brukt når det er sol og 25grader. Har enda ikke sendt med parkdressen, men tenker at den kommer med om 1-2uker når det blir mer vått ute.

 

Jeg bruker ikke ull på min enda, er altfor varmt.

Skrevet

Her går jentene mine i tights, kortermet tunika og enten en tynn bomullsjakke eller regntøy når det er bløtt.

 

Ingen av ungene i barnehagen bruker dress enda og ihvertfall ikke ull.

 

Bor i sør da, her har det vært sommervær i dag. Ungene har hatt vannkrig i kortbukse og t-skjorte, over 20 grader ute.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...