Gå til innhold

Jeg har lyst å gjøre et eksperiment,men..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det vil jo gå utover barna mine:/

Jeg har lyst å slutte å rydde kjøkkenet, støvsuge,vaske gulv og badet, og se hvor lang tid det tar før mannen får det gjort.

 

Men jeg liker å ha det strøkent, det gjør nok barna mine også. Noen som har prøvd?

Videoannonse
Annonse
Gjest Heartbroken
Skrevet

Jeg tror egentlig ikke barna kunne brydd seg mindre ;)

 

Så lenge de får mat på bordet og klær på kroppen tror jeg du kan strekke streiken din ganske langt. Og det går lang tid uten husarbeid før det ev blir helseskadelig så sett igang du.

 

Tenker han reagerer på manglende klær i skapet først ;)(om du også innfører vaskestopp).

Skrevet

har prøvd det der flere ganger. det funker ikke. det er jeg som tilslutt klikker.. mye bedre å snakke ordentlig sammen om det, uten at noen av dere er sure..

Skrevet

Verdt et forsøk? Synes det høres artig ut jeg, men du må jo forberede deg på å holde ut en stund. Sjansen er der for at du synes det er uholdvart skittent før han ser at du ikke har gjort noe.

Skrevet

Jeg har også prøvd og det virket IKKE!!

Det var tomt for fat og glass i skapene, hybelkaninene kom løpende etter oss, søppel var hopet opp i yttergangen i påvente av at mannen skulle reagere å bære det ut som er hans oppgave i utgangspunktet, men den gang ei! tilslutt holdt jeg på å bli gal så jeg måtte gjøre alt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...