Anonym bruker Skrevet 22. august 2012 #1 Skrevet 22. august 2012 Etter over ett år som prøver, engasjerer ikke mannen seg i prøvingen. Han spør ikke om EL når han planlegger turer med jobben, spør ikke om IKM, snakker ikke om babyønsker, drømmer, spør ingenting om prøvingen i det hele tatt! Paradoksalt nok var det han som var mest ivrig på å starte prøvingen, men nå føler jeg meg egentlig helt alene om det.. Er det normalt, eller har han kanskje fått kalde føtter? Vi er begge over 30..
Anonym bruker Skrevet 22. august 2012 #2 Skrevet 22. august 2012 De fleste menn har null interesse av mensen (noe som i seg selv er ekkel greie menn må leve med) eller eggløsning. Det er mest vi damer som er opptatt av det. Veldig mange blir også lei av å bare snakke mens, EL, testing og planlagt sex hele tiden. Og nei, han skal ikke planlegge jobbturer etter når du har mensen... makan... Hvis dere har prøvd i ett år uten å lykkes, så er det tid for utredning. Så bestill legetime og dra dit med mannen.
Sli1 Skrevet 22. august 2012 #3 Skrevet 22. august 2012 Skjønner han egentlig godt. Ingenting er vel mer turn off en planlagt sex
♣ Christiane ♣ Skrevet 22. august 2012 #4 Skrevet 22. august 2012 Menn som ikke klarer å gjøre kjæresten sin gravid har nok en tendens til å slutte å snakke om det etter en stund, fordi de begynner å mistenke at det kan være noe galt med dem og ikke nødvendigvis deg. Det er for mange en tung sak å håndtere og de vil sjelden kaste seg frivillig ut i utredning( snakker av erfaring: har snart prøverørsbarn nr 2 nå og det tok mange år ) Men uansett så planlegger man ikke turer etter når du har EL. Det blir bare for fjernt liksom. Ingen mann kommer til å tenke den tanken, ever. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå