Nirgal Skrevet 19. august 2012 #2 Skrevet 19. august 2012 Jeg anbefaler en tur på Lôplabbet og få ordentlige sko som er tilpasset din fot og din gå/løpemåte. Den butikken er vel stort sett i de fleste litt større byer.
Anonym bruker Skrevet 19. august 2012 #3 Skrevet 19. august 2012 Asics Gel Kayano 18. Kjøpte den på Løplabbet for 1900 kr, men de finnes helt sikkert rimeligere på nett eller andre sportsbutikker.
Anonym bruker Skrevet 19. august 2012 #4 Skrevet 19. august 2012 Hvilke sko som er gode for deg kommer helt ann på føttene dine, hvor du skal løpe, løpssteget ditt, hvor sterk du er osv. Be om hjelp i en butikk der de sjekker deg nøye, Løplabbet eller liknende. Da får du hjelp til å finne sko som passer deg. Selv har jeg et par Newton Motion som jeg er veldig fornøyd med, men det tok to mnd å venne seg til dem.
jente_80 Skrevet 19. august 2012 #5 Skrevet 19. august 2012 Asics Gel Kayano 18. Kjøpte den på Løplabbet for 1900 kr, men de finnes helt sikkert rimeligere på nett eller andre sportsbutikker. Kayano er kjempegode sko, om du overpronerer. Gjør du ikke det ville jeg ha valgt et annet par. Anbefaler Asics nimbus som du har normalfot eller litt underpronering.
Mor di! Skrevet 19. august 2012 #6 Skrevet 19. august 2012 Er veldig fornøyd med asics nimbus 13! Har slitt med plantar fasciitis en stund, men med disse skoene kan jeg både gå lengre turer og utføre lett hogg uten ubehag!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå