Anonym bruker Skrevet 17. august 2012 #1 Skrevet 17. august 2012 Takke meg til min trofaste lille tass på 170 cm som knapt har et kroppshår.
Frøken Ubesluttsom Skrevet 17. august 2012 #2 Skrevet 17. august 2012 Jeg har en veldig høy og maskulin samboer, men jeg bekymrer meg ikke for at han skal være utro av den grunn. Det har nok mer med personlighet og verdier å gjøre enn akkurat utseendet trur jeg.
Musemorbr / Skrevet 17. august 2012 #3 Skrevet 17. august 2012 De som innehar de mest basale primitive kvaliteter som kvinner flest instinktivt tenner på, er oftere utro enn de som ikke blir allmennt oppfattet på samme måte? Wow. Sjokk.
lioness* Skrevet 17. august 2012 #4 Skrevet 17. august 2012 Oi, da slipper ikke min man utenfor døren igjen.
Berta_78 Skrevet 17. august 2012 #5 Skrevet 17. august 2012 De jeg kjenner som har vært utro, er de som ikke er spes kjekke, og som aldri fikk noe på videregående. De har en slags innebygget sperre mot å takke nei - henger nok igjen fra da mulighetsrommet var lite
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå