Gå til innhold

Når er det det begynner å bli kaldere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er så lei av varmen nå at jeg får lyst til å legge meg ned, hylgrine til jeg spyr og ligge halvdød til vinteren kommer.

Jeg blir i så dårlig form og humør hver sommer. Takler ikke lyder heller, blir sur for hver minste ting!

Jeg har ikke noe i mot solen, elsker å være ute i solen på vinterstid, og jeg har ikke noe i mot varme stuer på vinterstid, det er rett og slett noe med sommervarmen som sliter meg ut. Flere som har det sånn?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ja, siden jeg er gravid så orker jeg ikke varmen. i alle fall ikke nå som jeg er begynt på jobb igjen etter ferien. har lyst på kaldere vær, slik at jeg kan fungere igjen.

ser så frem til høsten, grune,gule og røde blader på trærne,litt frost i bakken, klar blå himmel og sol!! kan du tenke deg noe mer fantastisk???!!! åh.. som jeg lengter!

Skrevet

Kvar bur du då, sidan du har rukke å bli lei varmen? Dit vil eg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...