Gå til innhold

Huff, fikk dårlig samvittighet istad!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Moren min har hjulpet oss hver gang det har vært tøft økonomisk for oss. Har aldri spurt om hjelp, men hun merker på meg når noe er galt.

 

Istad fikk jeg vite at hun sparer alt hun har til overs etter lønn. Hun sparer ikke til seg selv eller noe slikt, hun sparer til meg og min søster.

 

Merker jeg fikk litt dårlig samvittighet for at hun sparer til meg når hun har hjulpet oss så mye! :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Huff ja, skjønner godt du fikk dårlig samvittighet. Kanskje på tide å begynne å klare seg selv?

Skrevet

Vi klarer oss fint selv, men innimellom skjer det ting og du tar feil om vi ikke prøver å klare oss selv absolutt hele tiden

Skrevet

Skjønner hva du tenker, men det er sikkert godt for henne å kunne hjelpe barnet sitt også. Så lenge du viser takknemlighet og gir igjen på de måtene du kan tror jeg ikke du skal ha så stor skyldfølelse.

Skrevet

Skjønner reaksjonen din, og hadde nok sikkert følt på det samme. Kanskje dere skal spare litt for å gi henne noe hun virkelig ønsker seg til jul eller noe..

Skrevet

Hvor gammel er du? Er dere midt i etableringsfasen? Har aldri fått hjelp av mineforeldre. Kanskje på tide dere begynner å klare dere selv?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...