Anonym bruker Skrevet 12. august 2012 #2 Skrevet 12. august 2012 Tror det var i oktober i fjor, de har det ganske sent på høsten synes jeg, men det er jo snakk om vintersko som vi forhåpentligvis ikke trenger på en stund enda. For det er skoringen sitt tilbud du mener sant?
Miss Dynamite Skrevet 12. august 2012 Forfatter #3 Skrevet 12. august 2012 Ja, det er det. Første gang jeg må kjøpe sko for 2 istedenfor ett barn og da er jo dette tilbudet bra!! Minsten på 16mnd har sånne førstegangs sko.de hvite klassiske. Men begynner i bhg imorgen og de er grunn ikke så bra å ha der kanskje? Gode på beina men allerede helt ødelagt pp skinnet på toppen. Vil spare de mest mulig. Sikkert teit av meg....
Kamomille Skrevet 12. august 2012 #4 Skrevet 12. august 2012 Det er masse tilbud på barnesko (joggeskovarianter) nå. Jeg kjøpe akurat eccosko til minsten for halv pris av allerede nedsatt pris..... Betalte under 200 kr paret:) Ellers fungerer de første skinnskoene helt fint i barnehagen. De holder selv selvfølgelig ikke hvite og fine, men det er vel heller ikke poenget?? H*n vokser vel snart ut av de uansett?
Anonym bruker Skrevet 12. august 2012 #5 Skrevet 12. august 2012 Enda en stund til det tilbudet kjøres og barnet må sikkert ha nye sko før den tid. Noen vannavisende høstsko er jo greit på denne tiden og fremover noen mnd nå. Kan sikkert finne noen slike på salg om du kikker litt, og de er vel igrunn ikke så dyre i utgangspunktet. Får noen bra sko for 4-500 kroner:)
Miss Dynamite Skrevet 12. august 2012 Forfatter #6 Skrevet 12. august 2012 Neida poenget er ikke at de skal være hvite det sluttet de å være ca første dag. Men hvis dere tror de holder i bhg en liten periode så er jo det greit. Jeg skal sjekke imorgen hvordan de ligger Ann ang størrelse nå. Begynner vel snart å bli små. Har ikke sett noe tilbud. H ør kjøpte du joggesko til så billig? Ja, høstsko er snart på tide
Kamomille Skrevet 12. august 2012 #7 Skrevet 12. august 2012 Neida poenget er ikke at de skal være hvite det sluttet de å være ca første dag. Men hvis dere tror de holder i bhg en liten periode så er jo det greit. Jeg skal sjekke imorgen hvordan de ligger Ann ang størrelse nå. Begynner vel snart å bli små. Har ikke sett noe tilbud. H ør kjøpte du joggesko til så billig? Ja, høstsko er snart på tide Klart de hvite fungerer! Så lenge det er tørt, fungerer slike sko helt utmerket:) Jeg kjøpte ecco på tilbud hos skoringen og geox på tilbud hos Eurosko. De fleste butikker selger ut joggesko og sommersko nå for å få plass til høst- og vintervarer:)
Miss Dynamite Skrevet 12. august 2012 Forfatter #8 Skrevet 12. august 2012 Men det er kanskje kjekt å ha et ekstra par? Feks et par joggesko? Dog så lenge det ikke koster all verden.
Appelsindyret Skrevet 12. august 2012 #9 Skrevet 12. august 2012 Det er masse tilbud på barnesko (joggeskovarianter) nå. Jeg kjøpe akurat eccosko til minsten for halv pris av allerede nedsatt pris..... Betalte under 200 kr paret:) Ellers fungerer de første skinnskoene helt fint i barnehagen. De holder selv selvfølgelig ikke hvite og fine, men det er vel heller ikke poenget?? H*n vokser vel snart ut av de uansett? hvilken butikk var dette?
Miss Dynamite Skrevet 12. august 2012 Forfatter #10 Skrevet 12. august 2012 Hun svarte rett over her håper de har noe der jeg bor
benelen Skrevet 29. august 2012 #11 Skrevet 29. august 2012 Det pleier å være 2 for 1 hos eurosko (?) første halvdel av september.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå