Gå til innhold

ang aktiviteter for barn. er dette en aktivitet nok?


Anbefalte innlegg

Skrevet

vi har to barn. eldste er 4 år. han har mye energi. bhg og vi har pratet om at aktivitet for barnet er bra.

men vi finner ikke noen aktiviteter som vi føler ungen er klar for enda.

 

jeg lurer på om det holder med at jeg tar med meg barnet i svømmehallen 1-2 ganger i uka. jeg er glad i å bade. samme er gutten vår.

han er glad i å bade. og det er svømmekurs for han. men har lyst til at han skal starte etter nytt år. syns han er litt liten nå.

da kan også ta de kursene som kommer etter om han vil uten for lang pause.

 

dette er eneste tilbudet som er i området her.

 

er dette nok aktivitet for han??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Helt sikkert.

 

Han blir jo sosialisert i barnehagen, og trenger han mer aktivitet på ettermiddagen trenger den ikke være organisert. Alt fra å gå på blåbærtur i skogen til å spille fotball i hagen er jo også aktivitet..

 

Mine barn har begynt med organisert aktivitet siste året i barnehagen (5år), da har de begynt på allidrett i idrettslaget. Det har vært veldig gøy, der får de prøve seg på litt forskjellig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...