Gå til innhold

tips mottas med stoor takk..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ei jente på snart 4 mnd, som generelt er helt fantstisk.

Men om natta er det andre boller.. Hun legger seg fin mellom 19- 20 tia på kvelden og sover godt frem til første amming i halv 1- 1 tia. Så sovner hun igjen, vel så fint. med dagen hennes pleier å starte et sted mellom 2 og 4 på natta, da vil hu ikke sove mer, bare ligge å kose/leke/pludre/skrike osv.. Jeg klarer ikke slappe av og sovne om natta hvis jeg vet at hu ikke sover.

Hvordan få hu til å sove videre?

Har prøvd det meste, mat, byssing, bleieskift, gå tur i vogn, samsove osv osv.. Men ingen ting hjelper, og jeg begynner å bli rimelig sliten av minimalt med søvn.

Er det noen som har noen tipsforslag til dette balubaet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da ville jeg sett på hele døgnrytmen hennes..sover hun for mye Ila. dgen må du kanskje få snudd litt på døgnrytmen..

Skrevet

Bare å fortsette, så kommer det seg. vet ikke jeg. Ikke trill tur på natta. alle barn er forskjellige, men min erfaring med mitt barn er at når jeg sluttet med samsoving så sovnet han i egen seng, og sov natten rundt. Prøv å legge litt senere på kvelden, og når hun våkner på natten for mat så gir du henne mat, og prøver å sove videre. Med mindre hun skriker, så la henne være i sengen sin. Min gutt sovnet av seg selv da. Jeg la meg til å sove videre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...