Gå til innhold

Ser dere porno sammen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det vanlig at par ser porno sammen?

Jeg og samboeren gjør det i blant. Hva ser dere på da? Blir dere tent på de samme tingene?

Videoannonse
Annonse
Gjest <3Barn&Engler<3
Skrevet

Med ene eksen så jeg en del porno sammen med, gikk da en del i litt mer "hard core" eller hva jeg skal kalle det.. Begge tente på det.

Sammen med samboeren blir det ikke så stort av slikt "fellesskap" eller hva man skal kalle det :-p Han er den av oss som har minst interesse, så om det er noe, så blir det type "myk porno/kvinne porno".. Blir da noenlunde tent av det også, men er nok ikke like spenende som annen porno.

Skrevet

Jeg og samboeren min ser porno sammen av og til. Vi tenner mye på det samme, men dette er litt vanskelig å definere. Jeg har funnet ut at det kan være litt flaut å blottstille seg ovenfor samboeren min. Men vi blir begge to skikkelig kåte av å se en svart mann og en hvit dame ha sex. Dette synes vi begge er utrolig opphissende. Va tenner trådstarter på? Va tenner dere ilag? Vi er litt flaue over denne interessen, men trur dette er kommet for å bli i forholdet.

Skrevet

Nei, det gjør vi ikke. Hverken sammen eller hver for oss.

Skrevet

Vi liker å se porno ilag, har gjort det i flere år. Jeg liker det meste, men tenner voldsomt på å se to menn å en dame. Munnsex er også en stor favoritt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...