Anonym bruker Skrevet 27. juli 2012 #2 Skrevet 27. juli 2012 Kommer ann på hva du mener... Jeg ofrer ikke alt for mine barn. Jeg er avhengig av å være noe annet enn kun mamma, for i det hele tatt å fungere på en ok måte.
Anonym bruker Skrevet 27. juli 2012 #3 Skrevet 27. juli 2012 Jeg mener alltid ta hensyn til barnet og alltid sette seg selv sist. HI
Anonym bruker Skrevet 27. juli 2012 #4 Skrevet 27. juli 2012 Jeg mener alltid ta hensyn til barnet og alltid sette seg selv sist. HI Nja... Vanskelig spørsmål. I noen situasjoner ja, i noen, nei.
khm Skrevet 27. juli 2012 #5 Skrevet 27. juli 2012 Det er vel det de mener med prins og prinsesse generasjon, der barna alltid skal tas hensyn til og foreldrene skal bare ofre seg helt og totalt. Men spørs litt på hvilke ting det menes? Skal man være sammen med hverandre uansett hva som skjer for barna sin del? Skal barna bestemme ferie eller generellt hva man skal gjøre? Skal man ikke være sin egen person der man dekker sine egne behov? Det finnes en mellomting og jeg synes det kan bli for mye hvis man bare er oppslukt i barna sine. Men hver sin smak og alle bestemmer nå selv hva de vil gjøre!
Anonym bruker Skrevet 27. juli 2012 #6 Skrevet 27. juli 2012 Jeg mener at man alltid skal gjøre det som er best for barnet. Noen ganger er det som er best for foreldrene også best for barnet på sikt, f.eks å ta seg tid til å være kjærester, reise på småturer uten barn osv, men om det er en konflikt, bør barnets beste settes først.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå