Anonym bruker Skrevet 26. juli 2012 #1 Skrevet 26. juli 2012 Mødre i familieparker som går og triller barnevogn. Da kommer fordommene mine. Er det bare jeg som har det sånn?
Anonym bruker Skrevet 26. juli 2012 #2 Skrevet 26. juli 2012 Sikkert ikke bare du. Men du er perfekt selv altså? Ser ut som 1850-talls mor med lange skjørt, anstendig oppsatt hår, minimalt med sminke, ingen joggebukser, korte skjørt osv. Feit kan man bli som resultat av svangerskapet (vann i kroppen) og bruke et par år på å gå ned i vekt. Røyke - ja,enig, det burde man ikke gjøre på en lekeplass. Var nettopp på ferie i Finland og ser at de fleste som var der, hadde en eller annen form for (diskret) tatovering. Jeg er selv høyere utdannet, men vurderer sterkt å få en liten tatovering etter hvert.
Anonym bruker Skrevet 26. juli 2012 #3 Skrevet 26. juli 2012 Nei ikke bare du. Jeg reagerer på røkende mennensker uansett om de ikke er fete eller tatoverte så lenge de triller barnevogn eller røyker i nærheten av unger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå