Gå til innhold

Etterlot toåring alene på flyplassen :o


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg antar de ikke ser så mye til ungen mer, i alle fall med det første. Folk som får seg til å gjøre noe slikt er langt fra normale mennesker mentalt. Enten er de sprøyte hakke gale, rusmisbrukere, eller bare totalt onde. De burde virkelig ikke få ha daglig omsorg for barnet etter dette.

Skrevet

Altså, må man være rusmisbruker for å drite i ungene sine?? Sprøyte hakke gal er jeg enig i, men hvorfor sammenligne med rusmisbrukere. Min bror er rusmisbruker, men han elsker ungen sin høyere en alt annet i verden. De fleste andre gør vel det også vil jeg tru.

Skrevet

Det var ikke rettet mot din bror, eller andre enn de to som forlot jenta. Men når det er sagt bør etter min mening ikke en rusa person ha daglig omsorg uansett. I dette tilfellet tenkte jeg kanskje et par ruset fra sans og samling kunne ha større tilbøyeligheter til å ta dumme avgjørelser. Ellers har jeg tungt for å se hvordan det er mulig å komme til avgjørelsen de har tatt om å etterlate barnet alene. Du må gjerne mene noe annet.

Skrevet

Hm... som å kaste bensin på bålet å spekulere i hvem disse foreldrene er. Kanskje vi skal spekulere i om de er alkoholiker-tenåringer som setter utelivet i Hellas høyere enn barnet sitt?

 

*spise popcorn mens jeg venter på reaksjonene*

Skrevet

Jeg skjønner jo selvsagt at det ikke var rettet mot broren min, men innlegget ditt var stigmatiserende mot en enkelt gruppe mennesker, og det syntes jeg var styggt. Å anta at det kun mÅ være rus som gjør at noen etterlater ungene sine. Skal jeg være ærlig trur jeg heller sprøyte hakke gal dekker det hele bedre, samme hvilke preferenser man ellers har i livet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...