Anonym bruker Skrevet 25. juli 2012 #1 Skrevet 25. juli 2012 Skal til psykolog kl 12, 4-6 gangen jeg er der.. gått greit helt til nå, nå vil jeg ikke mer, gruer meg... Uansett jeg veit jeg har godt av det.. Måtte bare få det ut..
Anonym bruker Skrevet 25. juli 2012 #2 Skrevet 25. juli 2012 Jeg har nå gådt vær uke til psykolog i ca 8 mnd. Gruver meg vær Mandag til timen, men når jeg er ferdig forstår jeg ikke hvorfor jeg gruvet meg I starten syntes jeg det var veldig tungt å gå dit siden det var i starten vi snakket om en del alvorlige ting som var veldig tungt for meg. Det blir aldri morsomt å gå dit for meg, men det er noe jeg kan leve med Lykke til på timen
Anonym bruker Skrevet 25. juli 2012 #3 Skrevet 25. juli 2012 Vil på en måte avlyse men da veit jeg det blir enda verre neste time igjen... Takk :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå