Gå til innhold

tips til liten bursdagsgave til mannen fra barna?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han har allerede fått gave av meg (en tur vi hadde), men skulle hatt noe lite fra barna på dagen. Ønsker ikke å kjØpe gaver fra barna som de ikke kan "stå for selv", dvs Ønsker det skal vere en liten gave som de skjØnner hva er og kan glede seg over å gi. Gjerne noe eldste kan lage selv (hun er 4 og det må ikke vere mye jobb), men bare tegning er kanskje litt kjedelig.

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Lag trolldeig og be barna lage familien deres :) og så kan de male dem etterpå :) super koselig og ha stående, og super kjekt å få (synes jeg da) :)

Endret av solstråle- g09 og ?12
Skrevet

Kjøp et lerret med ramme i passende størrelse og la barnet lage hånd (evt også fotavtrykk) på den, og male litt rundtomkring.. pass på at passende (gjerne lyse) farger blir brukt (bland gjerne selv så fine fargetoner som går sammen blir brukt). Fliks så evt. litt på den selv med litt mørkere toner for å fremheve deler av bildet, og vips- kan henges i stua sånt ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...