Gå til innhold

Porno hvor normalt???


Anbefalte innlegg

Skrevet

En sjelden gang ser jeg på porno, og siden mannen er på ferie i noen uker blei det da sånn igår.

 

Han sendte meld og spurte hva jeg dreiv med og sa det som det var. Og dette klarer han ikke å glemme :P Han er 33 og litt av den gammle skolen så han ble mildt sakt satt ut og mente at det ikke var normalt for jenter/kvinner. Er selv 24 så syns dette er like normalt som med at menn ser på det.

 

Smalt også fra meg at vi kunne se sammen og da blei det stille i enden, til han klarte å svare at han skulle ta meg på ordet :P

 

 

 

Er det virkelig så unormalt blant oss jentene som han skulle ha det til?

Videoannonse
Annonse
Gjest Juliea - kukløsklan
Skrevet

Nei det tror jeg ikke er så unromalt lenger. Men er litt sånn hore/madonna kompleks kanskje. Han ser på deg som en uskylig ren pike ikke en pornodronning... :P

Skrevet

Ikke unormalt for min del, men blant mine venner ser ikke flertallet på porno iallefall.

Skrevet
Nei det tror jeg ikke er så unromalt lenger. Men er litt sånn hore/madonna kompleks kanskje. Han ser på deg som en uskylig ren pike ikke en pornodronning... :P

 

Hehe... Trur det rene bildet ødela jeg for lenge sia, :P Men syns han reagerte på en søt/rar måte :P

 

Artig å sjokke mannen innimellom :P

Skrevet

Det har nok blitt noe vanligere, før tror jeg nesten ingen damer så på porno. Nå som porno er lettere tilgjengelig på nett, er det nok flere som ser porno, også blant damer. Men normalt vil jeg nok likevel ikke si det er.

Gjest Aprikos Syltetøy
Skrevet

Hender jeg titter litt innom ;) Hehe... Men skal være smakfullt, for å si det sånn (om man kan kaller noe av det der smakfullt)

Typen derimot er mer av typen at han kun er investert i det om det er rett på sak og bare ut-inn-ut-inn :P

 

Skrevet

Det er iallefall ganske normalt blant mine venninner.

Gjest Miryks
Skrevet

Nesj, jeg ser gladelig på porno.

Både alene og med gubben.

Skrevet

Ettersom jeg har forstått er det ganske normalt ja :) Kommer kanskje litt an på alder? Ser for meg det i hvertfall, at det kanskje er mer naturlig for oss som "vokste opp" med internett :)

Gjest <3Barn&Engler<3
Skrevet

Her faller det helt naturlig at jeg og samboeren ser porno, både sammen og hver for oss. Er flesteparten av vennene mine som ser slikt også.

Skrevet

Tror det er ganske normalt, siden det er så lett tilgjengelig :)

Her hender det jeg titter innom noen sider innimellom- både alene og sammen med manne. Men det beste showet er det man lager selv, så lenge det lar seg gjøre ;)

Skrevet

Så godt å høre at det ikke er bare jeg som er "unormal" ifølge mannen :P

 

Han venner seg til tanken :)

 

Artig å sette de litt "eldre" på plass noen ganger... Hehe...

Skrevet

Jeg ser ekstremt sjeldent på pornofilm, vi ser sjeldent på pornofilm sammen også. Ingen av oss er noe spesielt interessert i det, men en sjelden gang kan det være spennende. Piffer opp litt.

 

Men pornobilder ser jeg på, leiter etter spennende og de jeg vil kalle elegante bilder. Jeg tegner og min mann sier jeg tegner ekstremt mye nakenhet, men nakenhet som det går ann å ha hengende på en stuevegg. Og inspirasjonen finner jeg i pornobilder, jeg lager de bare anderledes i mitt hode og på arket. Men det skal vel sies at han har blitt preget av meg, han har begynt å tegne mer nakenhet han også ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...