Anonym bruker Skrevet 9. juli 2012 #1 Skrevet 9. juli 2012 Må det alltid gjøre vondt? Har tissa utallige ganger idag, men bare noen dråper eller ekstremt lite om gangen. Må på do omtrent hvert 10. Minutt
Anonym bruker Skrevet 9. juli 2012 #2 Skrevet 9. juli 2012 Nei det må ikke svi. Man kan føle seg litt "hoven" i underlivet også. Eller at du føler du må knipe for ikke å tisse på deg. Det blir ofte også litt annen lukt på urinen. Drikk mye, ta evt tranebær og drikk appalsinjuice.
Anonym bruker Skrevet 9. juli 2012 #3 Skrevet 9. juli 2012 Noen ganger har jeg sterke smerter, andre ganger har det klødd noe j... i musa andre ganger svir det når jeg tisser. Tror det er individuelt
Anonym bruker Skrevet 9. juli 2012 #4 Skrevet 9. juli 2012 trenger ikke merke det, jeg gikk lenge med det, tilsutt kom det blod i urinen og jeg fikk jævla vondt i ryggen, er bare å dra å levere en urinprøve til legen.
Katta_ Skrevet 9. juli 2012 #5 Skrevet 9. juli 2012 Hos meg merket jeg det kun ved at jeg hadde smerter i magen og korsryggen. Andre smerter enn kynnere såklart!
Anonym bruker Skrevet 10. juli 2012 #6 Skrevet 10. juli 2012 Jeg kan merke det ved at jeg får en litt merkelig følelse i underlivet. Jeg pleier å blande omtrent en halv flaske sitronjuice i en halvliter vann og drikke dette og holde meg unna sukker i et par dager. Vær også sikker på at du får ut alt
Anonym bruker Skrevet 10. juli 2012 #7 Skrevet 10. juli 2012 UVI trenger ikke gi noen symptomer i det hele tatt, det kalles for stum uvi. Du derimot har ofte tissetrang, det kan være et tegn på uvi eller uretrith, betennelse i urinrøret som kommer av at du tisser ofte. Ta en urinprøve, er den ren er mitt råd at du drikker normalt og heller forsøker å holde deg slik at du urinrøret får hvile. Lykke til :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå