Gjest Mentha Skrevet 7. juli 2012 #2 Skrevet 7. juli 2012 Begynner å skjønne at det er to ting jeg har gått glipp av på tv, etter å ha hengt her inne en stund. Det ene er Frustrerte Fruer, det andre er Grey's Anatomy. Maybe that's something we shall have to remedy!
Gjest Siklerotte Skrevet 7. juli 2012 #3 Skrevet 7. juli 2012 Jeg har egentlig aldri helt begynt å se på Grey's, noe har jeg likt, men siden moren min elsker å se på det, og generelt har drittsmak, har jeg tenkt at det ikke er noe for meg. Hvor mye går jeg glipp av? Jeg har fått meg at en eller annen har blitt lesbisk og at Meredith og han legen har mistet et barn siden starten av serien for, tja, mange år siden? Desperate Housewives har jeg sett trofast på fra dag en, og det er jo et tap å ikke ha fulgt den serien, Mentha. Men jeg er en seriehore, så jeg har sett det aller meste av jenteserier. Liker litt drama i livet.
Gjest Mentha Skrevet 7. juli 2012 #4 Skrevet 7. juli 2012 Ja jeg vet jeg er litt taper på den fronten. Men til gjengjeld så kan jeg (siden jeg bor sammen med en sci-fi frelst mann) skilte med å ha sett samtlige episoder av Doctor Who siden serien startet på igjen i 2005. Hjelper det på taperfaktoren?
Studine mevik Skrevet 7. juli 2012 #5 Skrevet 7. juli 2012 Jeg har aldri fulgt med på hverken grey's eller frustrerte fruer og føler igrunn at jeg ikke har gått glipp av en eneste ting. Jeg er igrunn ingen serie-hore så kanskje ikke så rart at jeg ikke følger med, men jeg har fulgt med på gcb denne våren og den serien liker jeg. Kan det ha noe med at jeg tidligere har jobbet mye kvelder og nå går jeg hjemme i permisjon tro? Et annet spørsmål, er det sånn at alle anonyme ser på unge mødre? og isåfall hvorfor? Ser absolutt ingen underholdningsverdi der
Gjest Siklerotte Skrevet 7. juli 2012 #6 Skrevet 7. juli 2012 Jeg vet ikke helt om det hjelper, siden navnet var totalt ukjent for meg, og da er det ikke kult nok, for å si det sånn. Men du kan jo få noen plusspoeng på sci-fi-skalaen, hvis du ønsker? GCB har jeg også sett, og synes det var underholdende nok. Det var en ålreit serie å fylle inn i rommene mellom de 10 + andre jeg følger med på.
Gjest sug lut Skrevet 7. juli 2012 #7 Skrevet 7. juli 2012 Jeg har aldri fulgt med på hverken grey's eller frustrerte fruer og føler igrunn at jeg ikke har gått glipp av en eneste ting. Jeg er igrunn ingen serie-hore så kanskje ikke så rart at jeg ikke følger med, men jeg har fulgt med på gcb denne våren og den serien liker jeg. Kan det ha noe med at jeg tidligere har jobbet mye kvelder og nå går jeg hjemme i permisjon tro? Et annet spørsmål, er det sånn at alle anonyme ser på unge mødre? og isåfall hvorfor? Ser absolutt ingen underholdningsverdi der Utrolig nepe-program, men mye vil ha mer og fanden vil ha fler.
stjertløvetann Skrevet 7. juli 2012 #8 Skrevet 7. juli 2012 Hehe, jeg skulle svare og skrive Grey's men glemte en bokstav og så ble det Gry's istedetfor - Gry's Anatomi liksom.. Litt usikker på hvilken sjanger vi snakker om da, men høres nesten mer spennende ut enn originalen, for der datt jeg av etter første sesongen gitt.. Jeg var seriehore før, i the good old days med Ally McBeal, Friends og Judging Amy, men nå nytes en god serie best på dvd, og etter å nylig ha sett meg igjennom samtlige sesonger av Seinfeld og The Thick Of It (det beste verden har sett av britisk humor - jeg ler så jeg griner selv på fjerde gjensyn), så har jeg nå gitt meg ikast med Boardwalk Empire, men sliter litt med å holde interessen oppe, selv om überkule Steve Buscemi er med.. Jaja, får prøve igjen til høsten tenker jeg.
Gjest sug lut Skrevet 7. juli 2012 #9 Skrevet 7. juli 2012 Hehe, jeg skulle svare og skrive Grey's men glemte en bokstav og så ble det Gry's istedetfor - Gry's Anatomi liksom.. Litt usikker på hvilken sjanger vi snakker om da, Nokså sikker på at om du leter i tidlig syttitalls svensk myk-porr finner du den der.
Studine mevik Skrevet 7. juli 2012 #10 Skrevet 7. juli 2012 Hehe, jeg skulle svare og skrive Grey's men glemte en bokstav og så ble det Gry's istedetfor - Gry's Anatomi liksom.. Litt usikker på hvilken sjanger vi snakker om da, Nokså sikker på at om du leter i tidlig syttitalls svensk myk-porr finner du den der. Det frister nesten å søke på youtube etter denne
Gjest sug lut Skrevet 7. juli 2012 #12 Skrevet 7. juli 2012 Eller youporn... Sikkert - jeg er pornojomfru... det høres ut som en sånn hjemmevideoside? Uæh, den litt svette mannen i kolonialen på hjørnet som dasker på sin baktunge fru?
Studine mevik Skrevet 7. juli 2012 #13 Skrevet 7. juli 2012 Tror man finner alt mulig på youporn akkurat som at man finner alt mulig på youtube. Skal ikke skryte på meg at jeg ser på porno jeg heller da jeg synes det er unaturlig og rart
stjertløvetann Skrevet 7. juli 2012 #14 Skrevet 7. juli 2012 Eller youporn... Sikkert - jeg er pornojomfru... det høres ut som en sånn hjemmevideoside? Uæh, den litt svette mannen i kolonialen på hjørnet som dasker på sin baktunge fru? Nå måtte jeg jo selvfølgelig både google OG søke på Gry's Anatomi på youporn, dog med hjertet i halsen, men fikk bare masse treff på Grey's (på førstnevnte, på det andre kom det riktignok mange treff på anatomi..) og sitter her både litt letta og skuffa på samme tid. Og ja, mitt umiddelbare inntrykk av youporn er at din beskrivelse er spot on - masse kropper i bevegelse som jeg nok nok fint kan leve videre uten å studere nærmere
Gjest Siklerotte Skrevet 8. juli 2012 #15 Skrevet 8. juli 2012 Judging Amy så faktisk jeg på også, stadig irritert over datteren til Amy. Er det fortsatt. Wææ, jeg har ytterst lite pornoerfaring, men ble for en stund tilbake linket en ufattelig morsom film (mest fordi hele opplegget er så - ja, har ikke ord) fra et av disse pornonettsidene. I fare for å fremstå som pornodronningen med sansen for ekstremfetisjer, og bli utestengt grunnet pornolink, velger jeg å ikke linke (aller mest fordi jeg ikke er på min PC, og ikke skjønner hvordan man sletter logg på en Mac) - men for de som vil se, og underholdes over mangfoldet av lyster og fantasier som eksisterer der ute - kan dere søke på dildo cart ride. Den er ikke spyekkel, mer fascinerende. Fantasien setter jaggu ingen grenser.
Gjest sug lut Skrevet 8. juli 2012 #16 Skrevet 8. juli 2012 (endret) Judging Amy så faktisk jeg på også, stadig irritert over datteren til Amy. Er det fortsatt. Wææ, jeg har ytterst lite pornoerfaring, men ble for en stund tilbake linket en ufattelig morsom film (mest fordi hele opplegget er så - ja, har ikke ord) fra et av disse pornonettsidene. I fare for å fremstå som pornodronningen med sansen for ekstremfetisjer, og bli utestengt grunnet pornolink, velger jeg å ikke linke (aller mest fordi jeg ikke er på min PC, og ikke skjønner hvordan man sletter logg på en Mac) - men for de som vil se, og underholdes over mangfoldet av lyster og fantasier som eksisterer der ute - kan dere søke på dildo cart ride. Den er ikke spyekkel, mer fascinerende. Fantasien setter jaggu ingen grenser. Datteren er ikke verre enn mora (som selvsagt ikke er ille nok til at man kan la være å se, da...) - men det er mest fordi Amy Brenneman ALLTID spiller den samme karakteren, en type kvinne som er like knusirriterende på film som irl. Jeg tror ikke jeg vil søke opp filmen din - jeg kjenner jeg får skamutslett bare ved tanken. Endret 8. juli 2012 av sug lut
Gjest Siklerotte Skrevet 8. juli 2012 #17 Skrevet 8. juli 2012 Hele familien er egentlig uspiselig, men man må jo bare se på allikevel. Når det gjelder filmklippet er det egentlig verdt å investere litt skam i det, for den er såpass fascinerende. Ville dog ikke ha gjort det, hvis det er fare for at andre titter på loggen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå