Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 4. juli 2012 #1 Skrevet 4. juli 2012 Vasket hele leiligheten på gamlemåten altså doggystyle, så nå skal jeg drikke noe, men hva? Øl? RØdvin? eller Hvitvin? Er ubesluttsom og klarer ikke finne ut hva jeg vil... Så kommer det en råkjekk fyr på besØk om en times tid eller kanskje to med sushi Blir bra kveld! Han skal til og med få seg med i kjole i kveld, jeg pleier alltid gå med oversize skjorte og tØfler når han kommer fordi jeg ikke legger i en veldig effort, eller vil ha skal tro jeg legger ned noe effort i han, men at han bare er god å ha. Så kjemper han litt harderer Men i kveld blir det altså kjole, en sØt sommerkjole da ikke noe sexy saker, her får fantasien han jobbe litt Nei måtte bare dele det med dere blir klinings i kveld Hva skal dere denne solrike kvelden? Det samme som meg håper jeg =)
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 4. juli 2012 #2 Skrevet 4. juli 2012 Haha, Juliea, du er så søt! Utifra teksten kan det nesten virke som om alkoholen alt er på bordet? Jeg stemmer for rødvin Passer godt til en romantisk aften! Men hvitvin er flott til fisk Krysser fingrene for deg! Hold oss oppdatert. Jeg skal slettens ikke det samme som deg.. Skal legge guttungen, og se film med meg selv. Ta en cola light og høre på regnet Klem til deg
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 4. juli 2012 #3 Skrevet 4. juli 2012 Hehe litt alkohol er i magen, tjuvstarter litt Men er i godt humør! Din kveld hørtes ganske så deilig ut den også terapi kveld:) Føler faktisk mest for rødvin, hjalp med et dytt fra deg, hvitvin er godt til fisk ja, men rødvin er godt til veldig mye annet... Jeg skal oppdatere jeg, med mindre det bedrives utukt som ikke egner seg for forum... Kos deg masse ikveld Gulltopp, håper lillebjørn sover som en drøm Klem
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 4. juli 2012 #4 Skrevet 4. juli 2012 Heheh, ante meg det, du! Men det høres bra ut Blir en riktig god onsdag hos deg, skjønner jeg Jeg ser din rødvin, og høyner med sjokolade, i tillegg til en flaske cola. Jeg er alene, så jeg mistenker at du vinner. Heheh, har du ikke skjønt det? ALT egner seg for dette forumet. Grenser eksisterer ikke. Ha en vidunderlig kveld
Gjest sug lut Skrevet 4. juli 2012 #5 Skrevet 4. juli 2012 Jeg tenkte da jeg leste hovedinnlegget nøyaktig det samme som Gulltopp&Lillebjørn, nemlig "haha, Juliea, du er så søt!" - det høres dessuten ut som en fin kveld er på gang... Jeg skal gå i stygg avklipt joggis og hårtuft og t-skjorte, siden jeg har mekka på balkong i hele ettermiddag - plukka visninger og omplanta litt og vanna og sittet og bare sett - og nå skal det snart ringe på så jeg kan grille superpølser og mekke salat - og drikke øl før, under og etter. Sommer er lekkert.
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 4. juli 2012 #6 Skrevet 4. juli 2012 Skal si dere har herlige onsdager i hus! Min cola light er fy så stusselig i dette øyeblikk. Dessuten regner det! Forøvrig topp stemning, så kan jeg med god samvittighet krølle meg sammen i sofaen og se hjernedøde filmer. Da blir også joggis selvfølgelig meget aktuelt. Har mye heller lyst å følge med på hva som skjer i stuen til Juliea, der hun drasser rundt på vinflaske og vaskebøtte i samme omgang, i doggystyle.
BareMas Skrevet 4. juli 2012 #7 Skrevet 4. juli 2012 Kjoledate hørtes ut som en bra måte å tilbringe onsdagskvelden på Her skal det luffes rundt i ullsokker (<3 trøndersommer) helt til jeg skal ordne kveldsmat til kjæresten som har vært på kveldsskift. Den superheldige mannen får i kveld pølse med brød og iste rett fra boksen. Thats how we keep the romance alive
Snøkrystaller Skrevet 4. juli 2012 #8 Skrevet 4. juli 2012 Wow! For en onsdag! Jeg drikker også i dag... En øl, MED alkohol. Ikke ofte det men nå har jeg sendt mann og barn til svigers noen dager:) Juliea, er det han fra den strand daten? Ha ha kom plutselig på det:)
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 4. juli 2012 #9 Skrevet 4. juli 2012 Oi så ikke skriveLEIFEN i overskriften før nå, jaja.. Nå skjønner jeg.. Okey da siden det er krangle kan jeg jo oppdatere dere Her er det sol på verandaen fremdeles og mann i sikte dette blir bra. Cola Light er jo iallefal den av alle Cola´ene som smaker best og søtest Så det er da noe.. Vel fortjent joggiskveld Luten etter håndplukking på verandaen Vaskebøtta er nå forvist tilbake i skapet. Vinflasken mangler to glass med rødvin Kos deg med regn og Cola Gulltopp Kos deg med pølser Luten, det skal kanskje jeg og... Kos deg med ulsokker og trøndersommer Lite bøllefrø, iste hørtes digg ut!! Kanskje du kan komme i morgen til meg og pleie meg med iste også
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 4. juli 2012 #10 Skrevet 4. juli 2012 Wow! For en onsdag! Jeg drikker også i dag... En øl, MED alkohol. Ikke ofte det men nå har jeg sendt mann og barn til svigers noen dager:) Juliea, er det han fra den strand daten? Ha ha kom plutselig på det:) That´s the one! Han er så kjekk at jeg nesten blir nervøs, men bare nesten.. Moro du husker det!! =)) NYT alkoholholdig øl, kan til og med unne deg to )
Gjest Mentha Skrevet 4. juli 2012 #11 Skrevet 4. juli 2012 Litt sein i svingen her ser jeg, men heier likevel på deg! Håper rødvinsflaska er tom og romansen svever i lufta mens sola sakte synker mot horisonten. Ja, jeg er langt nedi vinglasset selv, etter en meget støvete kveld med rydding på låven. Ikke noe høy der, dessverre, så lite hopping. Kanskje om jeg ligger på senga med en drueklase i kjeften og et glass vin i hånda? Eller, det må vel heller være en byggaks og en pils. Han er jo mann, tross alt.
Gjest sug lut Skrevet 4. juli 2012 #12 Skrevet 4. juli 2012 Ellers, O Kukløsklan, så glemte jeg det jeg egentlig likte allermest med innlegget ditt, nemlig innføring av begrepet "doggystyle" på gulvvaska!
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 4. juli 2012 #13 Skrevet 4. juli 2012 SPEEED oppdatering se bort ifra skrivefeil. han tiseeer. Alt er bra 1.5 del L vin er borte- føleser prat. klinig null stake i hull forløpig. pga usikkerhet ang han hos meg... make sennse?? tviler.---- sorry her skjerd det ting-. varmt på verandaen han gjør det hetere nå kommer han bye!!
Studine mevik Skrevet 4. juli 2012 #14 Skrevet 4. juli 2012 Lykke til videre. Rødvin høres ut som et bra valg av alkoholholdig drikke. Skal man tro guruene inne på anonym så er det ikke en ting i verden som er for grovt for dette forumet.
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 5. juli 2012 #15 Skrevet 5. juli 2012 SPEEED oppdatering se bort ifra skrivefeil. han tiseeer. Alt er bra 1.5 del L vin er borte- føleser prat. klinig null stake i hull forløpig. pga usikkerhet ang han hos meg... make sennse?? tviler.---- sorry her skjerd det ting-. varmt på verandaen han gjør det hetere nå kommer han bye!! Hahaha! Oi som jeg gleder meg til å høre resten
Gjest sug lut Skrevet 5. juli 2012 #16 Skrevet 5. juli 2012 SPEEED oppdatering se bort ifra skrivefeil. han tiseeer. Alt er bra 1.5 del L vin er borte- føleser prat. klinig null stake i hull forløpig. pga usikkerhet ang han hos meg... make sennse?? tviler.---- sorry her skjerd det ting-. varmt på verandaen han gjør det hetere nå kommer han bye!! Hahaaaa, kongeoppdatering
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 5. juli 2012 #17 Skrevet 5. juli 2012 Oisann, ja får å si det slik vi gjorde vel alt som kan gjøres;) nå ligger han ved siden av meg i sengen å lurer på hva jeg ler av (ler av min speed oppdatering) Nå blir det å spare vann å dusje sammen:)
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 5. juli 2012 #18 Skrevet 5. juli 2012 Wohoo! Det var onsdagen sin, det Nyt dagen/mannen/dusjen ( men det trenger jeg vel ikke be deg om)
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 5. juli 2012 #19 Skrevet 5. juli 2012 Nå er han kastet på dør... I går så bestemte vi oss for å date.. Vet ikke hva vi da har gjort før, men det er hyggelig! Han er av typen livredd for å bli såret så klarer ikke helt falle for noen, så jeg holder meg litt unna sånn rent emosjonelt foreløpig jeg gidder nemlig ikle bli såret. Så det er veldig avslappet, men akk så moro vi har det! Hehe Når det kommer til sex har vi en kjemi som er sinnsyk - og den er høyt oppe på topp 3 listen sukk... Tror ikke dette er mannen jeg gifter meg med... Men dette er definitivt mannen i mitt sexliv
Gjest Siklerotte Skrevet 5. juli 2012 #20 Skrevet 5. juli 2012 Haha, jeg dør, du er herlig! Liker oppdateringene! Skjønner at du hadde en toppers kveld, begynner nesten å lure på hvorfor i helvete jeg skal gifte meg, er vel bedre å leve singellivet med vin og kjekke menn på besøk.
Snøkrystaller Skrevet 5. juli 2012 #21 Skrevet 5. juli 2012 Så gøy at du koser deg. Uansett hva det blir til er det ikke dumt med en sommer flørt :-)
Gjest sug lut Skrevet 5. juli 2012 #22 Skrevet 5. juli 2012 Litt sein i svingen her ser jeg, men heier likevel på deg! Håper rødvinsflaska er tom og romansen svever i lufta mens sola sakte synker mot horisonten. Ja, jeg er langt nedi vinglasset selv, etter en meget støvete kveld med rydding på låven. Ikke noe høy der, dessverre, så lite hopping. Kanskje om jeg ligger på senga med en drueklase i kjeften og et glass vin i hånda? Eller, det må vel heller være en byggaks og en pils. Han er jo mann, tross alt. åssen ble det med den saken?
Gjest Mentha Skrevet 5. juli 2012 #23 Skrevet 5. juli 2012 Litt sein i svingen her ser jeg, men heier likevel på deg! Håper rødvinsflaska er tom og romansen svever i lufta mens sola sakte synker mot horisonten. Ja, jeg er langt nedi vinglasset selv, etter en meget støvete kveld med rydding på låven. Ikke noe høy der, dessverre, så lite hopping. Kanskje om jeg ligger på senga med en drueklase i kjeften og et glass vin i hånda? Eller, det må vel heller være en byggaks og en pils. Han er jo mann, tross alt. åssen ble det med den saken? Holder det å si at det ble? Jeg er ikke like flink til å ordlegge meg som Frøken Ikke-lenger-kukløs Men helt klart at rødvin funker på mannfolk og! Selv uten stilker mellom tenna. Og Juliea: Way to go! Dating, romantikk, svermeri, et kick ass sexliv.. Drømmesommer
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 5. juli 2012 #24 Skrevet 5. juli 2012 Her ble det stille.. Kom han tilbake på besøk?
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 5. juli 2012 #25 Skrevet 5. juli 2012 Jasså ja Mentha det ble litt K** på deg også ja, slettes ikke så værst Rødvin funker på det meste.. Det holder å si det ble det er godt nok det Jeg vet ikke om jeg kan påstå det er romantikk i luften, men passion og veldig mye annet er det iallefal Men noen romantiker er han ikke... Men han er en tidligere alpinist så han har DEN kroppen oh my! Nei denne fyren er ikke så lett å få på kroken, så det gidder jeg ikke jobber for.. Men gu så bra det er Kjenner litt på hodepinen i dag etter 1.5 L vin og et par øl bare for å bli ekstra i farta... hehe nå møtes vi ikke på en stund jeg skal til Kragerø og kanskje han også, men ikke samtidig.. men er vel kanskje en en kjekkas ellr to der også... Mor er på hugget i sommer ja! Ja du vet viktig å "get back on the horse" eller skal jeg si hingst...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå