Anonym bruker Skrevet 4. juli 2012 #1 Skrevet 4. juli 2012 Jeg har dritvondt i ryggen, kjenner igjen smertene fra sist jeg gikk gravid og hadde bekkenløsning. Dro til legen i går, men han sier at det ikke går an å få bekkenløsning så tidlig som uke 6. Har jeg eller legen rett??
Alva♂️♂️♂️♀️ Skrevet 4. juli 2012 #2 Skrevet 4. juli 2012 Du har rett. Med vesla var det faktisk dette som gjorde at jeg var sikker på at jeg var blitt gravid enda jeg ikke hadde testet enda (var vel bare 3-4 uker på vei da).
Anonym bruker Skrevet 4. juli 2012 #3 Skrevet 4. juli 2012 Nå er jo bekkenløsning hormonellt betinget, så du har rett
TPK Skrevet 4. juli 2012 #4 Skrevet 4. juli 2012 Du har rett. Jeg merket det i uke 7-8. Merkelig lege...
Gjest Kira med en av hver Skrevet 4. juli 2012 #5 Skrevet 4. juli 2012 Enig med de andre her! Jeg oppdaget min andre graviditet pga vondt i bekkenet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå