Knotten :) Skrevet 25. juni 2012 #1 Skrevet 25. juni 2012 Er det greit at den man er sammen med spør om jeg skal på date med andre kun fordi jeg skal til byen en liten tur? Det har blitt en SVÆR krangel fordi han ikke forstår hva problemet mitt er som blir sur for noe sånt.... Han har holdt på sånn som dette nesten hele tiden... Spør om mine ekser, spør om hva jeg gjør 24/7 Spør om jeg har besøk av andre, spør om jeg dater i hytt og pine.. Han selv har bilder av ekser i lommeboken, han skal liksom få spørre om alt mellom himmel og jord. Og jeg bryr meg ikke om noen ting fordi jeg aldri spør han om noe... Kjenner jeg er sååååå sint nå at jeg har lyst å bare stenge døren for han!!! Er JEG helt på jordet her?? I følge han og hans venner er jeg det!!!
<3 2G <3 Skrevet 25. juni 2012 #2 Skrevet 25. juni 2012 Hiv skiten som vi sier i Trøndelag, høres ikke ut som mye å samle på nei. Jeg hadde ikke gidda en slik fyr.
Hannepålandet Skrevet 7. juli 2012 #3 Skrevet 7. juli 2012 Høres ikke ut som han er noe bra mann. Hvorfor spør han om slikt? Han har ingen tillit til deg. Og det skal dere bygge et forhold på? Dessuten er det slitsomt for deg å vente på alle dumme spørsmål og all mistanken.. Ikke sunnt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå