Anonym bruker Skrevet 25. juni 2012 #1 Skrevet 25. juni 2012 hvordan er det med mennene deres, ser dem mye på porno dataen? min har hele favoritt siden med bare porno sider, blir kvlam å spyr av den driten så han sitter å ser på daglig.. ja han liker bedre å se på porno å runke enn å ha sex, er det normalt? gjør deres menn dette også? vente barn med denne grisen nå å kjenner jeg blir kvalm av å være i nærheten av han.
anonymemammaen Skrevet 25. juni 2012 #2 Skrevet 25. juni 2012 Om du blir dårlig når du er i nærheten av ham så er det nok ikke så mye å hente i forholdet deres. Regner med du har fortalt at du ikke liker det han holder på med? Om han er klar over det, men fremdeles ser på porno hver dag så skjønner jeg ikke helt at du gidder ..?
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2012 #3 Skrevet 25. juni 2012 Herregud, jeg ser på porno, men sånn 1 gang i mnd. Det må være noe galt om han heller liker å se porno enn å ha sex med deg...
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2012 #4 Skrevet 25. juni 2012 Jeg liker heller ikke at mannen ser på porno. Sa i fra om at for meg er det ikke greit. Det respekterte han og siden da, vet jeg han ikke har sett. Om han vil være i forhold med meg, så må han også repsektere det som går på det seksuelle plan. Og for meg er ikke å se på andre nakne damer ok. Skjønner deg godt jeg.
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2012 #5 Skrevet 25. juni 2012 problemmet er at han itillegg reiser offshore, der for han tips om nye pornosider å favorittsiden blir bare lengre å lengre for hver gang han har våre offshore.. har sakt ifra om at jeg ikke liker at han ser på dette, men det respektere han ikke, det værste var når jeg så gjennom pornosidene han så fant jeg små jenter på under 10år som sugde på kuken til en voksen mann.. nei tror ikke jeg har noe fremtid med denne mannen!
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2012 #6 Skrevet 25. juni 2012 problemmet er at han itillegg reiser offshore, der for han tips om nye pornosider å favorittsiden blir bare lengre å lengre for hver gang han har våre offshore.. har sakt ifra om at jeg ikke liker at han ser på dette, men det respektere han ikke, det værste var når jeg så gjennom pornosidene han så fant jeg små jenter på under 10år som sugde på kuken til en voksen mann.. nei tror ikke jeg har noe fremtid med denne mannen! Seriøst?!! Her snakker vi ikke bare om at han ikke er fremtidsmateriale, men dette burde han seriøst anmeldes for!!
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2012 #7 Skrevet 25. juni 2012 Jeg liker heller ikke at mannen ser på porno. Sa i fra om at for meg er det ikke greit. Det respekterte han og siden da, vet jeg han ikke har sett. Nei, det vet du ikke.
Gjest Miryks Skrevet 25. juni 2012 #8 Skrevet 25. juni 2012 Gjesp... Det er mandag, skal ikke trolles idag.
anonymemammaen Skrevet 25. juni 2012 #9 Skrevet 25. juni 2012 Dette er drøyt om du troller. Helt seriøst, forferdelig.
OssTre<3 Skrevet 25. juni 2012 #10 Skrevet 25. juni 2012 Åh herregud. En ting er Å være dum! Men Å trolle om mindreÅringe som blir misbrukt (ja for det er det de gjør!) er bare IKKE greit! Shame on you! Og er dette tilfelle, anmeld for faen mannen!
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2012 #11 Skrevet 25. juni 2012 Hvem er det dere mener troller egentlig? HI Eller #5?
*Yuna* Skrevet 25. juni 2012 #12 Skrevet 25. juni 2012 problemmet er at han itillegg reiser offshore, der for han tips om nye pornosider å favorittsiden blir bare lengre å lengre for hver gang han har våre offshore.. har sakt ifra om at jeg ikke liker at han ser på dette, men det respektere han ikke, det værste var når jeg så gjennom pornosidene han så fant jeg små jenter på under 10år som sugde på kuken til en voksen mann.. nei tror ikke jeg har noe fremtid med denne mannen! Da er det vel bare og anmelde han for barneporno? Så blir du kanskje kvitt han
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2012 #13 Skrevet 25. juni 2012 Hvem er det dere mener troller egentlig? HI Eller #5? Du ser vel at #5 er HI?
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2012 #14 Skrevet 25. juni 2012 Hvem er det dere mener troller egentlig? HI Eller #5? Du ser vel at #5 er HI? Åjo, ser det nå. Dette er nok trolling ja. Garantert.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå