Gå til innhold

Ang innkjøp før sydenferie


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal til Tyrkia, og er usikker på hva vi bør ha med og hva vi bør kjøpe mens vi er der (kommer an på pris og tilgjengelighet).

 

Tenker på: strandleker (bøtte, spade o.l.), badering (helst med sånn "bunn" i med plass til to bein, ettesom barnet er ganske lite),evt armringer, badebleier, oppbåsbare leketøy i vannet/ vannmadrass o.l.

 

Er det slik at slik selges på et hvert hjørne der det er turister eller er det vanskeligere å få tak i (må inn til senter i by e.l.?)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bør vi forresten ha med norske vanlige bleier, eller selges det også over alt som i norge?

Skrevet

Vi kjøper alt der, men har med bleier og badebleier. Det selges leker og badeleker i utallige kiosker og butikker :)

Gjest Sekretøsa
Skrevet

Du får tak i badeleker OVERALT! Og de har i alle størrelser og fasonger til en latterlig billig penge. Kjøpte en diiiger sak der i fjor, med pute og "skammel" til beina osv osv, til 50 kr :)

 

Badebleier vet jeg ikke, da jeg bare hadde med eldste.

bøtter og div får du også overalt :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...