Anonym bruker Skrevet 21. juni 2012 #1 Skrevet 21. juni 2012 Når dere koker ris, bruker dere måleanvisningen på pakken? Eller tar dere det på øyemål? Ja, jeg ble bare nysgjerrig, siden jeg måler opp med pinlig nøyaktighet. Og såg venninna mi i går som bare peiste på med litt av hvert.
Mikkemafian Skrevet 21. juni 2012 #2 Skrevet 21. juni 2012 Pinlig nøyaktig som jeg gjør med all mat:) Er oppskriftsfanatiker. Kan ikke lage mat uten:)
Gjest Kira med en av hver Skrevet 21. juni 2012 #3 Skrevet 21. juni 2012 Jeg er så lat at jeg bruker disse posene som er ferdig målt opp Boil-in-bag... lenge leve latskapen!
Hybelkanina Skrevet 21. juni 2012 #4 Skrevet 21. juni 2012 Tar det på slump... og dessuten synes jeg risen blir bedre når jeg koker i masse vann og siler av etterpå istedet for å ta eksakt mengde vann og la den koke seg tørr.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå