Anonym bruker Skrevet 19. juni 2012 #1 Skrevet 19. juni 2012 er det mer vanlig å ta bilder når de er nyfødte nå eller vente et par mnd? eller begge deler? hva gjorde/skal dere? og hvor mye er det vanlig å betale?
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2012 #2 Skrevet 19. juni 2012 Det vanligste er vel 6 og 12 mnd fotografering. Selv om det ser ut til å bli mer og mer vanlig med disse poseringsbildene med få dager gamle babyer. Akkurat det har ikke jeg sansen for da men.
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2012 #3 Skrevet 19. juni 2012 Da jeg var og tok bilder av magen for ikke lenge siden sa fotografen at nyfødtbilder burde tas i løpet av de første 2 ukene, ellers burde man vente til barnet krabber/reiser seg/sitter selv osv. for å få litt mer livlige bilder.
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2012 #4 Skrevet 19. juni 2012 Ser ikke helt poenget med å bruke penger på fotograf når ungen er helt nyfødt. Det er sjelden at nyfødte babyer er spesielt pene, de trenger ofte noen uker/mnd på seg før de blir så søte at man kan henge opp bilder av de på veggen.
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2012 #5 Skrevet 19. juni 2012 vi tok bilder da barna var 9 mnd. kostet ca 1500-2000 kr for å ta bilder. så kom bildene itillegg. vi betalte vell totalt 5000 kr hver av gangene. da fikk vi bilder vi ga bort i julegaver.
Appelsindyret Skrevet 19. juni 2012 #6 Skrevet 19. juni 2012 jeg tok bilder av min gutt hos fotograf da han var 8 uker gammel, de er veldig artige å ha fordi han er så ulik seg selv på en måte. Er gåy å ha noen bilder som minner enn på hvordan de var som bitte-små babyer også
Tauriel Skrevet 19. juni 2012 #7 Skrevet 19. juni 2012 Jentungen var 3 uker har et nydelig bilde der hun ligger på magen løfter hodet og ser inn i kameraet
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2012 #8 Skrevet 19. juni 2012 Ser ikke helt poenget med å bruke penger på fotograf når ungen er helt nyfødt. Det er sjelden at nyfødte babyer er spesielt pene, de trenger ofte noen uker/mnd på seg før de blir så søte at man kan henge opp bilder av de på veggen. deg om det
januarbaby012 Skrevet 19. juni 2012 #9 Skrevet 19. juni 2012 Vi tok bilder av han for en mnd siden, dvs mini var 5 mnd. ble fine bilder siden kunne rulle og ligge på magen osv. en mini serie som er 6 bilder koster ca 6 00 kr. det er verdt det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå