Gå til innhold

Fødselen min blir satt i gang mandag..


Anbefalte innlegg

Skrevet

.. Og jeg kjenner jeg er veldig spent. Jeg blir satt i gang pga at babyen er liten, og det er veldig lite fostervann. Andre som har blitt satt i gang pga det samme?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ingen erfaring, men kor langt er du på vei? Korleis har du fått vite om vekstavviket? Ul pga lite symfysemål?

Skrevet

Har 2 ukefr igjen. Det ble oppdaget at at magen flatett ut for 4 uker siden. Og så har jeg tatt 2 ultralyder, og der fant de ut at babyen var liten av vekst. Fostervannet visste jeg at det var lite av, men ikke så lite som det viste på siste ul...

Skrevet

Håper alt går så godt som mulig med deg og knøttet på mandag og at ingenting er gale med den lille knotten.:-)

Skrevet

Lykke til på mandag!

Skrevet

Har samme problemet som deg, di snakker om i gangsetting bare jeg har ikke fått noe dato enda. Hvor liten er babyen? Kjenner jeg håper jeg får no fast svar eller dati snart for holder på å bli tullete av å gå å bekymre med og ikke få sove av den grunn.

Skrevet

Jeg blir også satt i gang på mandag :) Ikke fordi baby er liten men fordi jeg da er 8 d over termin. Lykke til til oss begge! :D

Skrevet

Jeg blir satt i gang i morgen. 10 dager over termin. Godt at ting skjer nå :) lykke til :)

Skrevet

Masse lykke til til dere andre som blir satt i gang i morgen.

Kjenner jeg gruer meg litt også, selv om jeg håper og tror at alt kommer til å gå bra. Dette er mitt 3. barn, men jeg synes selv at det er bedre å ikke vite når jeg skal føde.

Når jeg spurte legen hvor liten babyen var fikk jeg til svar at h^n var mindre enn 2900 g. Aner ikke hva det vil si. Han synes det var vanskelig å måle babyen, da bildene ikke ble så bra.

Tror også mange blir overrasket over at jeg føder tidligere enn planlagt, og det er jo litt gøy :) Jeg gleder meg til h^n er ute! :)

Skrevet

Lykke til, jeg blir satt i gang i morgen i uke 37 pga eneggede tvillinger. Skal bli så godt å få de ut nå.

Skrevet

Lykke til:) ble satt igang i mitt forrige svangerskap, skal nok inn i uke 37 denne gangen også:)

Skrevet

Lykke til alle sammen :) Jeg fødte sist fredag, etter å ha blitt satt igang. Det var en god fødselsopplevelse :)

Skrevet

Lykke til alle sammen :) Jeg fødte sist fredag, etter å ha blitt satt igang. Det var en god fødselsopplevelse :)

Skrevet

Heisann alle sammen! Da har jeg født, en nydelig liten prinsesse :) Er så glad at jeg svever på en rosa sky :) :) Alt gikk veldig fint. Hun ble født forrige tirsdag, og alt er fryd og gammen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...