Gå til innhold

HALLELUUJA, en gledens dag ;)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har endelig tatt lappen! alenemor, så bil skal heretter forenkle livet til meg og vesla :D Ha en fin dag alle sammen :):)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Takk.. ÅÅÅh, jeg er letta :D HI

Gjest sommerfuggel i vinterland
Skrevet

Jippi, og gratulerer så mye!!

Skrevet

Gratulerer så masse. :)

Det blir en helt ny hverdag med lappen og bil. Kjør forsiktig. :)

Skrevet

Gratulerer!!! Det blir såååå mye lettere for deg nå!!

Skrevet

Tusen takk folkens ;) Husker min ex ( barnefar) sa til meg at jeg var en ELENDIG sjåfør, og at jeg aldri kom til å få lappen, da han en gang øvelseskjørte med meg :/ Meeen, I prooved that he was wrong ;) Har brukt 3 (!) timer med pendling hver dag fordi vi må ta bussen, men nå blir det andre boller!

Skrevet

Grattis!! En ny verden, jeg lover deg! Jeg gjorde det samme som deg for 2 år siden, som nyskilt 2-barnsmor! Det er fantastisk!

Skrevet

Grattis!! En ny verden, jeg lover deg! Jeg gjorde det samme som deg for 2 år siden, som nyskilt 2-barnsmor! Det er fantastisk!

 

Takk :D Nå kan jeg faktisk se frem til vinteren.. Kjøre selv til barnehagen :D Det blir helt fantastisk fremfor det å vente på bussen i mange minusgrader.. Vi kan komme oss rundt helt selv og ikke være avhengig av alle andre.. Fantastisk! :))

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...