Anonym bruker Skrevet 13. juni 2012 #5 Skrevet 13. juni 2012 Ja, og den er i tillegg ganske mørk. Fjerner den da. Er ikke særlig fan av og ha "skjeggvekst".
Anonym bruker Skrevet 13. juni 2012 #6 Skrevet 13. juni 2012 Du har de med både bart og skjegg . Skikkelig dun i ansiktet, det er så ekkelt!!! Jeg hadde ei på jobben der hele ansiktet var med dun hår, også brukte hun så mye pudder for å skjule all "skjegget" men da ble det bare ekstra synlig.
Frøken Ubesluttsom Skrevet 13. juni 2012 #7 Skrevet 13. juni 2012 Jeg har noen ganske mørke hår på overleppa ja, og i rett vinkel/lys så synes de veldig godt, og da kan det nesten kvalifiseres som bart. Men plager meg ikke nevneverdig. Har også ved flere anledninger i mitt liv hatt hvit bart etter å ha drukket mjølk, såkalt mjølkebar.
Anonym bruker Skrevet 13. juni 2012 #9 Skrevet 13. juni 2012 Ja Heldigvis helt blond, men det plager meg skikkelig. Har lyst til å fjerne den, men tør ikke
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå