Gå til innhold

Det finnes håp!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ser det er flere her som har udugelige fedre til sine barn. Da vil jeg gjerne få si at det finnes håp og de fedre som virkelig er far med stor F til sine barn. Heldigvis fant jeg en av dem! :-D Vasker hus og lager middag gjør han også. Hurra!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er flott at du har funnet en bra mann men hva hjelper det for de som har en håpløs mann?

 

Om din mann er en fantastisk far gjør ikke mine barns far et bedre menneske.

 

Klart siden jeg er singel er det et håp for min del at jeg finner en av de gode som også vil være en god stefar, og kan være den pappaen de aldri har hatt.

 

Men ser ikke at en person som lever med en dårlig partner/bf skal finne så masse glede i at ikke alle er som den han er med.

Skrevet

Jeg tenkte å putte noe positivt inne i all denne negativiteten on barnefedre, men du klarte faktisk å snu det til noe negativt. Jeg skjønner at det ikke hjelper deg i ditt forhold til din håpløse mann, men kanskje det går bedre i ditt neste forsøk?

 

HI

Skrevet

Hurra for deg, HI! Og for at ikke alle menn er udugelige :D;)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...