Anonym bruker Skrevet 11. juni 2012 #1 Skrevet 11. juni 2012 Er gravid i 6. mnd og plages veldig med magen. Har flere dager vært plaget med veldig løs bæsj, men ikke så ille som sprutsjetta. Hadde vondt i magen nå, og trodde jeg måtte fise, men nei... Flere som har opplevd lignende? Er det noe jeg burde få undersøkt når det har gått over flere dager? Aldri opplevd lignende som jeg kan huske. OG NEI- DETTE ER IKKE TULL!
hysterika Skrevet 11. juni 2012 #2 Skrevet 11. juni 2012 (endret) Når man har løs mage / diare, er det jo helt vanlig å føle at man må prompe, og så kommer det litt bæsj? Ringmuskelen i rompa klarer ikke å samtidig slippe ut luft og holde tilbake flytende avføring, sånn er det bare. Tror ikke du trenger å kontakte lege. Endret 11. juni 2012 av hysterika
Anonym bruker Skrevet 11. juni 2012 #3 Skrevet 11. juni 2012 Hihi, dette har skjedd med meg også, tror ikke det er så uvanlig:-)
kaklemor Skrevet 12. juni 2012 #5 Skrevet 12. juni 2012 Haha, samme skjedde meg på et senter i forrige svangerskapet. Var rimelig kjapp ut og hjem!
moota m storebror&lillebror Skrevet 12. juni 2012 #6 Skrevet 12. juni 2012 Det er helt normalt når magen ikke er helt som den pleier Kjedelig men sant. Jeg pleier å gå på do om jeg må fise for å si det slik, da er jeg sikker på at jeg slipper uhell og kjipe situasjoner God bedring
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå