Anonym bruker Skrevet 10. juni 2012 #1 Skrevet 10. juni 2012 Hun har simo duo til sovevogn i barnehagen, men vi skal på biltur til Danmark i sommer og vil helst bare ha med en tralle. Har en emmaljunga scooter og vurderer om jeg skal selge denne siden tar så stor plass i bilen dit, men husker ikke når de pleier å slutte å sove på dagen.. Storesøster sluttet hvertfall før hun ble 3..
Gjest yrild Skrevet 10. juni 2012 #2 Skrevet 10. juni 2012 Det er veldig forskjellig når de slutter å sove på dagen, men det er jo ingenting i veien for å sove i blandt i en trille. Hvis dere ikke har en trille og kan forestille dere å legge litt ekstra penger i det er MacLaren Techno XT nesten like bra som en god vongn til så store barn synes nå jeg!
Serepta Skrevet 10. juni 2012 #3 Skrevet 10. juni 2012 Det kan være veldig kjekt å ha en vogn der ryggen kan legges ned med kalesje som tar av for sol og regn så knøttet får sove litt. Varme dager i ferien kan være slitsomme, og det er godt å ta en dupp da. Men om tralla har disse failitetene, er det jo ok.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå