Anonym bruker Skrevet 9. juni 2012 #1 Skrevet 9. juni 2012 Vurderer å kjøpe den til nestemann, som kommer til høsten. Dere som har erfaring, er den ok? Jeg hadde Emmaljunga til førstemann, men den var så utrolig upraktisk diger. Er TFK'en god å trille? Blir ikke ustø med tre hjul?
Anonym bruker Skrevet 9. juni 2012 #3 Skrevet 9. juni 2012 Jeg har denne. Den er veldig utstø når man ikke har låst fremhjulet feks hvis det er litt ujevn grunn osv. Og når barnet sover må denne være låst - hvertfall når han kan reise seg opp eller bli urolig nedi der. Det er jo enkelt å låse men synes det kan bli litt upraktisk for den er jo ikke noe god å trille da så må drive å skifte hele tiden avhengig om det er et ujevnt parti jeg skal trille på eller asfalt. Ellers ganske fornøyd med vogna
Anonym bruker Skrevet 10. juni 2012 #4 Skrevet 10. juni 2012 Jeg har ikke opplevd vogna som ustø. Lett å trille, liten sammenlagt, stor bag og romslig sportsvogn. Alt i alt en god vogn!
mamma_til_gutt Skrevet 10. juni 2012 #5 Skrevet 10. juni 2012 De gamle er ustø, men 2011-modellen er forbedret på dette. Min er overhodet ikke ustø, selv med masse handleposer på håndtaket. Kjempefornøyd så langt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå