Gå til innhold

Bilstol med GOD hvilestilling? Beltestol


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilken har best hvilestilling? Er til jenta vår på 5 år, og hun må ha en som hun kan hvile godt i da vi skal kjøre langt i sommer..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Besafe har mange stoler med god hvilestilling, men hvis hun er 5 år så passer hun kanskje ikke inn i en sånn isofix-stol? Den vanlige beltestolen til besafe ser også bra ut med tanke på hodestøtten.

Skrevet (endret)

Tenker du hvilestilling i form av å legge stolen bakover litt?

Vi har en britax beltestol, den har ikke hvilestilling barnet kan regulere selv, men jeg kan fikse på det når han ikke sitter i stolen. Men guttungen sover veldig bra i den i "rett" tilstand. Nakke/hodestøtten er "tettere" og støtter bedre enn feks besafe når man sover, iallefall når vi prøvde i butikken.

Opplever aldri at hodet hans faller framover når han sover. Han er 8 nå og vi har hatt stolen i 3 år.

Endret av Issti

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...