moota m storebror&lillebror Skrevet 7. juni 2012 #2 Skrevet 7. juni 2012 Hehe det er faktisk noe sant i det
Gjest <3Barn&Engler<3 Skrevet 7. juni 2012 #3 Skrevet 7. juni 2012 Kjenner ikke igjen meg selv der gitt. Jo! Det med blomstene! Men det var mer "Hva har du gjort?" Han hadde aldri før kjøpt blomst til meg, og jeg må si jeg var små snurt for det, men nevnte det aldri til han, plutserlig etter 2,5 år kommer han med 2(!) blomster, en i potte og en bukett på samme dag :-p Vil da påstå det var grunn til små engstelse/misstanke, men det hele ble bare en herlig hendelse, da han fortalte at det ene og alene var fordi jeg var god mor (potteblomsten) og god kjæreste (buketten) Men utenom det kjenner jeg meg ikke igjen nei
Gjest Lykkeliggift_ Skrevet 7. juni 2012 #5 Skrevet 7. juni 2012 Kjenner ikke igjen meg selv der gitt. Jo! Det med blomstene! Men det var mer "Hva har du gjort?" Han hadde aldri før kjøpt blomst til meg, og jeg må si jeg var små snurt for det, men nevnte det aldri til han, plutserlig etter 2,5 år kommer han med 2(!) blomster, en i potte og en bukett på samme dag :-p Vil da påstå det var grunn til små engstelse/misstanke, men det hele ble bare en herlig hendelse, da han fortalte at det ene og alene var fordi jeg var god mor (potteblomsten) og god kjæreste (buketten) Men utenom det kjenner jeg meg ikke igjen nei Ikke jeg heller. Typisk mannfolk å syte?
Gjest <3Barn&Engler<3 Skrevet 7. juni 2012 #6 Skrevet 7. juni 2012 Kjenner ikke igjen meg selv der gitt. Jo! Det med blomstene! Men det var mer "Hva har du gjort?" Han hadde aldri før kjøpt blomst til meg, og jeg må si jeg var små snurt for det, men nevnte det aldri til han, plutserlig etter 2,5 år kommer han med 2(!) blomster, en i potte og en bukett på samme dag :-p Vil da påstå det var grunn til små engstelse/misstanke, men det hele ble bare en herlig hendelse, da han fortalte at det ene og alene var fordi jeg var god mor (potteblomsten) og god kjæreste (buketten) Men utenom det kjenner jeg meg ikke igjen nei Ikke jeg heller. Typisk mannfolk å syte? Ikke vet jeg, samboeren har aldri sytet over slike ting, og jeg gnåler ikke om dem Så syter han aldri over noe, for han vet godt selv, at er det noe han vet han skulle ha bruk for, så får han ordne det selv, eller spørre meg i god tid i forveien
Major HotLips Houlihan Skrevet 7. juni 2012 #7 Skrevet 7. juni 2012 Her er det verken syting eller gnåling, så jeg kjenner meg ikke igjen. Syns egentlig den er ganske teit og den får mannen til å virke stakkarslig.
Odine! Skrevet 7. juni 2012 #8 Skrevet 7. juni 2012 Med mindre han har veldig spesielle damer i omgangskretsen sin, så er han sytete.
Frk.Karidotter Skrevet 7. juni 2012 #9 Skrevet 7. juni 2012 Litt selvironi skader sjeldent. Bare nevner'e.
Gjest sug lut Skrevet 7. juni 2012 #10 Skrevet 7. juni 2012 Høres ut som noe bittert oppgulp fra Uforskyldt Skilte Menns Forening.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå