Anonym bruker Skrevet 3. juni 2012 #1 Skrevet 3. juni 2012 Samler på meldinger til bruk i en sak, fra en eks som terroriserer meg. Men nå begynner det å bli dårlig med plass til alle meldingene, så lurte på om det var mulig å overføre meldinger o.l til minnepinne/brikker?
<3 2G <3 Skrevet 3. juni 2012 #2 Skrevet 3. juni 2012 Flytter du meldinger kan det hende dato og klokkeslett endrer seg, så best å la de være og heller slette annet.
Gjest Ziva Skrevet 3. juni 2012 #3 Skrevet 3. juni 2012 Kan vel føres over til pc'n, men det kommer vel litt an på type tlf. Og om nummeret fra avsender vises, for det er kanskje vesentlig å få med seg.
Anonym bruker Skrevet 3. juni 2012 #5 Skrevet 3. juni 2012 Hvordan telefon har du? Ett gammelt vrak:-) nokia 7390 HI
Anonym bruker Skrevet 3. juni 2012 #6 Skrevet 3. juni 2012 Hvordan telefon har du? Ett gammelt vrak:-) nokia 7390 HI Uff, da blir det litt verre.. Du klarer ikke å lagre meldingene på et sim-kort? Da kan du jo vt flytte over om du har et gammelt liggende
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå