Gå til innhold

hva koster det å sette opp en dobbel garasje. ??


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg har enderlig fått meg jobb. så nå kan vi begynne å utføre en del planer.

utrolig deilig.

 

lyst til å sette opp garasje.

 

det jeg lurer litt på er jo hvor mye det koster å sette opp en enkel dobbel garsje. og hvor stor verdi det øker eiendommen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

gjør man arbeidet selv kosta det hos oss 100 000 kr. pluss utgravinga av tomta. har ikke tatt takst enda hos oss, så usikker på hvor mye verdien stiger.

Skrevet

Vi satte opp dobbel 49m2 med lager-loft (1,9meter takhøyde) 2007. Da kom den på 120 000,- Da ble alt arbeid gjort selv.

Skrevet

Kommer nok an på materialene også. Vi skal ha en i ren betong fordi den blir støpt inn i terrenget og skal ha flatt tak som kan brukes som uteområdet, og den koster ca 200 000 kr. Er da 7 x 7 meter.

Skrevet

Det kjem feks an på om de må sprenge tomta. Vår doble, ferdigmonterte Grimstadgarasje med loft kosta 200 000 + tomtearbeid.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...