Silly80 Skrevet 29. mai 2012 #1 Skrevet 29. mai 2012 Var på Gynekologklinikken i Drammen i dag. Gledet oss så mye, men legen bare surret. Fikk ikke noe klar beskjed om alt alt var bra, spurte flere ganger om han kunne se kjønn, men han svarte ikke. Toppen var da han ikke fikk printet ut bilder, noe sekretæren fant ut etterpå var fordi han hadde satt inn papiret feil vei Så bablet han om at jeg var 4 uker mer på vei, siden fosteret var 6,4 cm og jeg er i uke 12. Sa sa han plutselig jeg var i uke 12.. Googlet og fant ut at jeg nok er noen dager mer en 12.. Alt i alt en skuffende opplevelse, så mannen min skal bestille 3D ett annet sted.. Fikk tilbud om ny time, men regner med at jeg må betale for det, så da dropper vi det
Nordhagenjentene :) Skrevet 29. mai 2012 #2 Skrevet 29. mai 2012 Æsj, så kjedelig Måtte dere betale fullpris?
Celcius73 Skrevet 29. mai 2012 #3 Skrevet 29. mai 2012 Så kjedelig å få en så dårlig opplevelse av ultralyden Sikkert lurt å prøve ett annet sted da.
jentemamma Skrevet 29. mai 2012 #5 Skrevet 29. mai 2012 Er ikke alle der relativt gamle og svenske;)? Finnes det andre private som tar ul i Drammen forresten?
tyr82 Skrevet 29. mai 2012 #6 Skrevet 29. mai 2012 Det er ei der som heter Deirdre. Hun står riktignok ikke på hjemmesiden, men hadde henne da jeg mista. Hun var fantastisk Har en venninne som går til en annen damegyn der som også er veldig bra ifg henne, men husker ikke navnet. Gynekolog Knut Mange Uv i Nedre Storgate tror jeg også er privat. Har ikke testa, men har lest om flere her inne som har gått dit.
julibebis12 Skrevet 29. mai 2012 #7 Skrevet 29. mai 2012 Jeg var på tidlig ul i asker... godt fornøyd der, og fikk raskere time enn jeg kunne få i drammen...
Silly80 Skrevet 29. mai 2012 Forfatter #8 Skrevet 29. mai 2012 Ja var en gammel fyr som het Seth Granberg tror jeg. Sto ihvertfall Set på arket.. Ja betalte full pris.
November-spire-79 Skrevet 29. mai 2012 #9 Skrevet 29. mai 2012 Hei jeg var hos kvinneklinikken Willhelmsen i Drammen. Det er privat men jeg måtte ha en henvisning fra legen min. Hun er veldig flink.
Mango86 Skrevet 29. mai 2012 #10 Skrevet 29. mai 2012 Jeg var på UL i Asker nå nettopp. Veldig fornøyd Var hos ei som het Bente, og hun tok seg gooood tid til både å prate først, og til å forklare hva vi så på skjermen (hode, armer, føtter osv er der og der). Betalte 1000 akkurat, fikk med 3 bilder Søk på askergynekologen.
Silly80 Skrevet 31. mai 2012 Forfatter #11 Skrevet 31. mai 2012 da har vi fått ny time der, men hos en dame. Uten å betale noe mer Skal dit imorgen
Urwa Skrevet 12. mars 2013 #15 Skrevet 12. mars 2013 Jg var hos en kvinnelig en på klinikken i Drammen. Og hun var veldih hyggelig og snill. Så lykke til i morgen, dt blir sikkert en fin opplevelse :)
Queenmee Skrevet 12. mars 2013 #16 Skrevet 12. mars 2013 da har vi fått ny time der, men hos en dame. Uten å betale noe mer Skal dit imorgen Det skulle jo faktisk bare mangle! Flitt at dere får mulighet til å fikse litt på opplevelsen. Det er fantastisk. Lykke til!
selma07 og engel Skrevet 12. mars 2013 #17 Skrevet 12. mars 2013 Var på Gynekologklinikken i Drammen i dag. Gledet oss så mye, men legen bare surret. Fikk ikke noe klar beskjed om alt alt var bra, spurte flere ganger om han kunne se kjønn, men han svarte ikke. Toppen var da han ikke fikk printet ut bilder, noe sekretæren fant ut etterpå var fordi han hadde satt inn papiret feil vei Så bablet han om at jeg var 4 uker mer på vei, siden fosteret var 6,4 cm og jeg er i uke 12. Sa sa han plutselig jeg var i uke 12.. Googlet og fant ut at jeg nok er noen dager mer en 12.. Alt i alt en skuffende opplevelse, så mannen min skal bestille 3D ett annet sted.. Fikk tilbud om ny time, men regner med at jeg må betale for det, så da dropper vi det Bare et lite perspektiv... De fem siste svangerskapene har det kommet til et punkt der det ikke har vært liv lenger.. Mitt 6. Endte i dødfødsel i uke 21. Så vær heller glad for at alt er bra med din lille skatt!!
Neffi78 Skrevet 12. mars 2013 #18 Skrevet 12. mars 2013 Jeh har vært super fornøyd på helsesenter 1 i Tønsberg. Han tar seg god tid, forklarer nøye. Og får fine bilder. http://www.helsesenter1.no/?page_id=30
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå