Anonym bruker Skrevet 21. mai 2012 #1 Skrevet 21. mai 2012 Så iI helgen fant jeg ut at nå måtte jeg få meg noe. Dro med meg en kar hjem fra byn. Hadde terga hverandre hele kvelden. Var så klar for sex når vi kom hjem, begynte før vi var kommet inn døren hjemme. Etter 10 minutter i senga, tørka jeg ut. :/ uff.. tror ikke jeg tør å prøve meg på å ha sex igjen. Synest det var flaut.
Anonym bruker Skrevet 21. mai 2012 #2 Skrevet 21. mai 2012 Jeg har også snart 2-års jubileum;) Du var sikkert bare sånn halvgira da - eller så gjorde han ikke jobben sin;) Din feil er det i alle fall IKKE!
Gjest <3Barn&Engler<3 Skrevet 21. mai 2012 #3 Skrevet 21. mai 2012 Om du har født (regner med det, siden du er her) Så kan det problemet oppstå.. Er mitt "problem" etter jeg fødte storebror, etter det er glidemiddel et must når vi skal ha sex, eller så tørker jeg fort.. Utrolig kjipt, men slik er det nå.. Vi bruker varmende glidemiddel for tiden, og det gjør det hele enda mer intenst Kjøp inn glidemiddel så du har lett tilgjengelig å prøv igjen. Enten så har han gjort en ufatlig dårlig jobb, eller så er du som meg :-p
Anonym bruker Skrevet 21. mai 2012 #4 Skrevet 21. mai 2012 Godt å se at jeg ikke er den eneste. Han gjorde en skikkelihg god jobb, så lenge det varte. Men når jeg plutselig tørka ut, og ingenting hjalp, måtte vi bare gi opp. Tror han følte seg lite lur også.. Vært singel i 2 år, sex har ikke vært øverst på listen min etter bruddet. Prioritert barnet mitt istedenfor. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå