81-Mamma<3<3 Skrevet 13. mai 2012 #1 Skrevet 13. mai 2012 Vi skal i Danmark i sommer. Jenta vår blir strax 3 år da. Er det vits i å dra til Legoland? Eller bør vi vente? (Regner med det blir danmarksturer nesten hvert år). Var i dyrepark i fjor, det var fint! Skal igjen i år også! Men usikker på legoland... Har liksom ikke lyst til å "bruke det opp" hvis hun er litt i minste laget. Da venter vi heller til neste år, eller året etter. Andre gode tips til snart 3 åring?
Anne:-D Skrevet 13. mai 2012 #2 Skrevet 13. mai 2012 Hadde med jenta vår på 2,5 år i fjor, hun storkoste seg med både karusellene og all legoen. Det er mange tog, små berg og dalbaner og rolige karuseller som passer for småbarn. Hun spurte i flere måneder etter at vi hadde vært der om vi kunne reise tilbake, så jeg vil absolutt anbefale det
Anonym bruker Skrevet 13. mai 2012 #3 Skrevet 13. mai 2012 Vi er der annenhver påske, så har vært der når gutten min har vært 1,5 3,5 og 5,5. Helt supert alle gangene Midt i blinken for en treåring!
81-Mamma<3<3 Skrevet 13. mai 2012 Forfatter #4 Skrevet 13. mai 2012 Så bra! Trodde liksom hun var for liten jeg. Men da spørs det om vi ikke må prøve å få til en dag i Legoland
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå