Gjest Mentha & Junior Skrevet 11. mai 2012 #1 Skrevet 11. mai 2012 Ikke tåler den kaffe lenger, nå går det for guds skyld i koffeinfritt hvis jeg skal ha noe håp om å komme meg gjennom dagen med verdighet. Og nå er vinglasset fortsatt halvfullt, men likevel føles det som om flaska er tom for n'te gang og jeg er på vei til kebabsjappa med et nytt bekjentskap ved min side. Hadde håpet på å bli en av disse som sitter og nipper portvin og sherry på terrassen på sine gamle dager, men det ser dårlig ut når legemet støter fra seg selv Jesu blod i sin beste alder.
Gjest Mentha & Junior Skrevet 11. mai 2012 #3 Skrevet 11. mai 2012 (endret) Hah! Jeg lurte faktisk på det. Men nei Da hadde det nok ikke blitt no vin på a mor i kveld! Endret 11. mai 2012 av Mentha & Junior
Gjest sug lut Skrevet 11. mai 2012 #4 Skrevet 11. mai 2012 Smelt på tjukka nå eller? Det var det jeg tenkte også - da høres det ut som du er i markedet for omgangssjuka - du får se det som slankekur så du kan bli en særdeles nett liten gammel dame med lekre krystallglass til portvinen...
Gjest Mentha & Junior Skrevet 11. mai 2012 #5 Skrevet 11. mai 2012 Hadde gladelig tatt i mot en slankekur jeg Men synes det er rart når opptakten skal vare i over en uke, og formen ellers er fin. Nei, denne slasken av en kropp er ikke lett å bli klok på for tiden. Huff, nei nå ble jeg usikker igjen Kanksje jeg må på apoteket i morgen.
Gjest sug lut Skrevet 11. mai 2012 #6 Skrevet 11. mai 2012 Oj, såpass usikker - da blir det jo spennende for oss alle, du får pisse på pinne og rapportere!!!!
Gjest Mentha & Junior Skrevet 11. mai 2012 #7 Skrevet 11. mai 2012 Jau, det spørs om ikke det. Pakka vekk vinen og fant fram vannglasset, bare så jeg har noe å helle i huet så jeg skal slutte å tenke. Hihi.
Gjest Juliea+gullet07.03.11 Skrevet 11. mai 2012 #8 Skrevet 11. mai 2012 Ååå!! Preggis, preggis, preggis!!! Moro:)
Gjest Mentha & Junior Skrevet 12. mai 2012 #9 Skrevet 12. mai 2012 Haha nåja vi får se... Det er jo like sannsynlig som at det snør nå! *ler og ser ut av vinduet* Oi, jaggu meg.. Det snør gitt! To the apothecary!
Gjest Juliea+gullet07.03.11 Skrevet 12. mai 2012 #10 Skrevet 12. mai 2012 Hoho nå er det jul igjen gitt;) jeg er veldig nysgjerrig eg altså Mentha på om knerten skal bli bror... Dere kan jo kalle han Bjørnar om det blir en gutt siden det er Bjørn der i området nå
Gjest Mentha & Junior Skrevet 12. mai 2012 #11 Skrevet 12. mai 2012 Skal gi beskjed i morgen altså! Bjørnar passer jo bra om det blir en gutt, men ser for meg at stakkars ungen kommer til å hate meg om det er ei jente og det blir Bjørnine eller noe i den gata.
Frenzia Skrevet 12. mai 2012 #13 Skrevet 12. mai 2012 Binna er totalt uforståelig undervurdert som jentenavn!
Gjest Mentha & Junior Skrevet 13. mai 2012 #14 Skrevet 13. mai 2012 Til de av dere som ønsket en liten Binna eller Bjørnar i trønderland, så må jeg dessverre skuffe! Det er nok noe annet som feiler min tandre skrott. Så jeg får heller satse på å sitte og vifte med et lite sherryglass med rød saft i når den alderen kommer, skal ikke se bort i fra at jeg blir susen av det og på den tiden.
Frenzia Skrevet 13. mai 2012 #15 Skrevet 13. mai 2012 Jeg ble skuffa, ja. Men håper kroppen din fort vokser av seg den motvilja mot vin, altså. Makan!
Gjest sug lut Skrevet 13. mai 2012 #16 Skrevet 13. mai 2012 Jeg ble også skuffa faktisk, men jeg kan se at det er litt ego å forlange at andre skal gå gravide bare for å få døpe ungen Binna.
Gjest Mentha & Junior Skrevet 13. mai 2012 #17 Skrevet 13. mai 2012 Det er ikke for sent enda, Junior må vel få søsken en gang Satser på at jeg bare må sette hardt mot hardt, og kjøre på med vin til skrotten endelig gir seg og synes det er greit med et par glass.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå