Anonym bruker Skrevet 8. mai 2012 #1 Skrevet 8. mai 2012 Når man skal i svangerskaps permisjon?er det 3 siste 6siste eller 9siste mnd??
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2012 #2 Skrevet 8. mai 2012 Svangerskapspenger beregnes så vidt jeg vet på samme måte som sykepenger.
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2012 #3 Skrevet 8. mai 2012 de beste mnd av enten de 3 siste, 6 siste eller 9 siste mnd. Det skal gagne deg best..
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2012 #5 Skrevet 8. mai 2012 de beste mnd av enten de 3 siste, 6 siste eller 9 siste mnd. Det skal gagne deg best.. Dette er bare tull. De sier at du får det som gagner deg mest, men det stemmer ikke bestandig. Jeg fikk utbetalt basert på den dårligste. Klaget selvfølgelig og venter enda på svar (4 mnd siden) Glad jeg har en mann som kan forsørge oss i mellomtiden...
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2012 #6 Skrevet 8. mai 2012 de beste mnd av enten de 3 siste, 6 siste eller 9 siste mnd. Det skal gagne deg best.. Stemmer ikke. Det du får skal stemme best med den lønnen du mister. Har du fast jobb er det siste 4 uker før fødsel som de ser på og det samme om du er i vikariat med fast mnd lønn. Har du variabel lønn tar de ett snitt av siste 3-6-9 mnd som best stemmer med det du har hatt i inntekt.
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2012 #7 Skrevet 8. mai 2012 Ja,men er mange mnd til fødsel,her er det snakk om svangerskaps penger!!
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2012 #8 Skrevet 8. mai 2012 Ja,men er mange mnd til fødsel,her er det snakk om svangerskaps penger!! Samme utregning på svangerskapspenger
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2012 #9 Skrevet 8. mai 2012 Ja,men er mange mnd til fødsel,her er det snakk om svangerskaps penger!! Samme utregning på svangerskapspenger Og ellers er det HI som har forbyttet de to ser jeg for hun mener foreldrepenger.
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2012 #10 Skrevet 8. mai 2012 Jeg mener svangerskaps penger,før barnet er født!
Ugress Skrevet 8. mai 2012 #11 Skrevet 8. mai 2012 Jeg mener svangerskaps penger,før barnet er født! Er du HI? Pengene regnes ut på samme måte, uansett om det er syke-, foreldre-, eller svangerskapspenger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå