Gjest Lykke Fryd ♥ Skrevet 7. mai 2012 #1 Skrevet 7. mai 2012 Kjøpte trusebleiene fra First Price og etter noen dagers bruk har hun fått mye utslett. Jeg skifter som før og hun har aldri vært plaget av utslett, bortsett fra en liten Pampers-periode som baby. Hvordan er deres erfaringer med disse bleiene?
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2012 #2 Skrevet 7. mai 2012 Aldri prøvd de.. Men babyer\barn reagerer jo forskjellig på bleier.. Kanskje de er for tette for henne, eller at det er et stoff hun ikke tåler? Her fikk min sår rompe av pampers i en periode, de var for tette, mens libero funket.
Gjest Lykke Fryd ♥ Skrevet 7. mai 2012 #3 Skrevet 7. mai 2012 De virker kanskje litt tette. Skal ta en pause og så prøve de igjen for å se. Tar gjerne imot flere erfaringer, selv om det klart er ulikt fra barn til barn
jaaada Skrevet 8. mai 2012 #4 Skrevet 8. mai 2012 vi prøvde bleier fra firstprice men synes barna ble så fuktige på huden så de gikk rett i søpla, likte de ikke. har nå prøvd det meste av bleier og er kjempe fornøyde med rema 1000 sine:) de er myke og gode og holder på alt pluss billige. coop sine er også gode men litt stive. men skal du ha up&go synes jeg faktisk libero sine er best.
jaaada Skrevet 8. mai 2012 #5 Skrevet 8. mai 2012 glemte å si men rema1000 og coop sine bleier er svanemerket, samme er libero tror jeg.
Gjest Lykke Fryd ♥ Skrevet 8. mai 2012 #6 Skrevet 8. mai 2012 Har samme erfaring som deg, tror jeg. Libero har jeg vært veldig fornøyd med og de Maxi-bleiene som selges på Coop. Tror de heter Maxi? De er ikke så stive. Rema har jeg ikke prøvd. Har de trusebleier? På dagen bruker hun vanlige bleier, men på natta og når hun ikke er i barnehagen liker jeg trusebleiene best. De får hun ikke helt til å ta av
jaaada Skrevet 8. mai 2012 #7 Skrevet 8. mai 2012 har ikke sett trusebleier men så har jeg ikke kikket etter det så kan godt være:)
Smil123 Skrevet 8. mai 2012 #8 Skrevet 8. mai 2012 Rema 1000 har hatt up&go som het Mumi Luxus eller no. Vært veldig godt fornøyd og de kostet nesten halvparten mindre enn Pampers men fikk beskjed sist på butikken at de ikke ble laget lenger og han visste ikke om det skulle komme en ny type...
Magia Skrevet 8. mai 2012 #9 Skrevet 8. mai 2012 Her har vi prøvd first price med samme erfaring som deg. De er veldig myke og bevegelige, men huden ble klam og det ble utlsett etter en dag eller to. Så her gikk vi tilbake til libero up&go. Synd, for det hadde vært deilig å kunne bruke billigbleier.
Hanna30 Skrevet 13. mai 2012 #10 Skrevet 13. mai 2012 Har ikke prøvd akkurat dem, men mini her får utslett av Remableiene (husker ikke hva de heter) allerede etter et døgn. Vi bruker coop sine, og da har han helt fin hud hele tiden. Så de kan helt sikkert reagere ulikt på ulike bleier ja! Tror ikke det har noe om det er billigbleier eller ikke å gjøre. Som sagt fungerer coop sine helt supert her!
Gjest Lykke Fryd ♥ Skrevet 13. mai 2012 #11 Skrevet 13. mai 2012 Tusen takk for alle svar Tok en pause fra First Price bleiene og da gikk utslettet bort. Så prøvde jeg dem på igjen og allerede etter bare en dag så hadde hun utslett igjen. Tror det er fordi de er så tette at de fort blir klam. Så vi er nå gått permanent tilbake til Libero
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå