Gå til innhold

Jeg har så lyst på et barn til...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har et barn på 2 år og samboer har 2 barn fra før i skolelalder.

Jeg ønsker meg så sterkt et barn til, men skal vente pga jobbsituasjon(fått drømmejobben ganske nylig), men ååå som jeg vil ha en til...:)

 

Hvor nært i ader er deres barn?)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De er snart 6, 4 1/2 og snart 3 :) Fikk nr. 3 1 mnd. før eldste ble 3 år.

Skrevet

Jeg og... Kjempe lyst på en til. Men vi bor for trangt, og økononomien tillater oss ikke å kjøpe noe større akkurat nå :( kjedelig men sånn er det. Er jo koselig med store storesøsken også da... Datteren min er 2.

Skrevet

Våre barn er født 2008 - 2009 - 2011 og så venter jeg i 2012 nå :) Så vil si våre er ganske tette ;)

 

Men, det er jo ikke alltid at bare at jo tette i alder de er, jo bedre venner blir de. Kommer jo helt ann på personligheten de får som spiller noen rolle.

 

De 2 eldste hos oss, skiller 16 mnd. Men de er kjempe forskjellige. De leker fint og er gode venner, men totalt forskjellige likevel ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...