Anonym bruker Skrevet 3. mai 2012 #1 Skrevet 3. mai 2012 Isåfall hva? Vi er ganske nylig blitt sammen, kaller ikke hverandre noe enda iallfall men synes det kan være hyggelig også. Et spørsmål til, hva tror dere mannfolk sier til å bli kalt søten?
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2012 #2 Skrevet 3. mai 2012 Vi hadde det før i begynnelsen, da var vi yngre. Nå blir det liksom litt rart å kalle han for klumpen. Han er jo en voksen mann.. Hehe. Søten er jo uskyldig..
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2012 #3 Skrevet 3. mai 2012 Vi har vært sammen i over 3 år og kaller hverandre for Måns eller pus Men bare når vi er alene. Hahaha
Gjest <3Barn&Engler<3 Skrevet 3. mai 2012 #4 Skrevet 3. mai 2012 Han er "dusten min" (sies i litt for søt tone) og jeg er "kona" hans Har jeg vært siden vi ble sammen nesten, samme med han da
Venter endelig nr2 😍 Skrevet 3. mai 2012 #5 Skrevet 3. mai 2012 Her i huset går det under "kjæresten", det bruker han å si til meg og jeg å si til han.. :-) Sjelden vi bruker navnene på hverandre faktisk... :-) + at vi kan finne på å kalle hverandre andre små søte ting i løpet av en dag.... Snuppa mi/snuppen min, kjære osv....
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2012 #7 Skrevet 3. mai 2012 Han er "gubben" min. "elskling" går han også innunder, men det er som oftes når jeg er litt irritert på han. Jeg blir som oftes kaldt "min lille pike", "kjærring" heter jeg når han er irritert på meg. Men "kjære" sier vi begge til hverandre.
2,5barn+1engel Skrevet 3. mai 2012 #9 Skrevet 3. mai 2012 Jeg kaller mannen for kjære.. har gjort siden vi møttes for over 7 år siden. Mannen kaller meg for kjærring.. el snuppa.
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2012 #10 Skrevet 3. mai 2012 Ruth... ) Han heter Rune. Noen ganger prinsesse Rune. Er jo bare fleip, men jeg bruker det til stadighet...
Magetaska Skrevet 4. mai 2012 #13 Skrevet 4. mai 2012 Tjukken. Rart egentlig, for han er tynn som en stilk.
Toocute Skrevet 4. mai 2012 #14 Skrevet 4. mai 2012 Klompelompen (tulle navn), sexyyyy (smisking) tøffen, store deilige feite gullklompen min. (han er ikke feit). Ja, vi hr kalle navn på hverandre, får høre mye rart selv. Vi sier mye på en fleipete tone. Vi vet når det er tull. Tar ikke dette nært. Noe folk har trodd at han var bevisst slem mot meg, så de hadde reagert en gang for en del år siden, men jeg sa jo bare at det er bare sånn vi er sammen og at jeg bryr meg ikke om sånne ting. Vi har andre ord vi ikke bruker på hverandre (drøye) for vi har begge kjenner hverandre godt, så vi vet hva den andre takler og ikke så ler vi bare.
Gjest Miryks Skrevet 4. mai 2012 #15 Skrevet 4. mai 2012 Jeg kaller ham tigern. Han bytter på søta og snuppa til meg.
Soveposen Skrevet 4. mai 2012 #16 Skrevet 4. mai 2012 Hmm.. Nå er vi unge i forhold til gjennomsnittet her inne, så vi er kanskje litt barnslige^^ Jeg kaller han for elskling og vennen.. og noen ganger Andyman eller Superman ;D
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2012 #17 Skrevet 4. mai 2012 Kjekken, elskling, tøffing, mannen min, kjæresten min, bestingen, kosegutten min, sikkert flere ting også. Han kaller meg søta, elskling, kona mi, kjæresten min, bølla, prinsessa mi, og akkurat nå også bolla (med tanke på bolla i ovnen
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2012 #18 Skrevet 4. mai 2012 Loverboyen, eller actionmannen min! Ellers så er det, kjære (oss begge), elskede, kulingen, sexymann, tøffing, stålmannen.. haha masse rart Men mest Kjære, Elskede eller hans eget navn. Han kaller meg mest for kjære, snuppa, kjærestejenta, tjukka (de gangene jeg var gravid, for da tenkte han på filmen Kill Buljo: "det er lov å gå forbi kakedisken, tjukka", ja. koselig mann ), Søta og jenta mi.
Mamman til Stella og Håkon Skrevet 4. mai 2012 #19 Skrevet 4. mai 2012 her går det i pus, vennen eller kjære..men er 19 bare jeg da nå som jeg er gravid så blir jeg kalt for tjukkelura også, haha <3
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2012 #21 Skrevet 4. mai 2012 x´ en... Hvis han er x´en din så er han ikke kjæresten/mannen din, så hvorfor svarer du?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå