Gå til innhold

Britax bilbarnesete?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har Britax (Römer) baby-safe SHR II ? Det har fått best i test ser jeg, og da lurer jeg på om dere er fornøyd med det? Hadde egentlig bestemt meg for maxi cosi cabriofix eller besafe easy go. Mest mot maxi cosi. Tenkte å dra å kjøpe i morgen, men kan være greit å høre hva erfaringene er rundt om, og ikke bare hva betjeningen i butikken sier.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nå har du kanskje bestemt deg...Men jeg har hatt Britax og vært veldig fornøyd. Har tidligere hatt Maxi Cosi, men likte Britaxen best.

Skrevet

Jeg hadde maxi-cosi første gangen... denne gangen valgte jeg britax :) Er ikke i bruk enda da, men skal være mye bedre :) Det skjer jo veldig mye på bilsete-fronten da :)

 

Det som er litt dumt da er at maxi cosi og be safe passer oftere til barnevogner (hvis du skal ha setet på vogna da) Britax passer til veldig få vogner :S

men her blir selvfølgelig sikkerheten satt først :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...