Gå til innhold

Dere damer med masse tattoveringer...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har selv en del og elsker de alle sammen! Joda, har tatt de for min egen del, fordi jeg synes de er pene. Men er også veldig stolt av de og kunne gjerne tenkt meg og vist de litt mer frem. Finnes det ikke noen steder hvor de selger litt stilige klær som lar tattoveringene synes litt?

 

Noen flere som kunne ha tenkt seg slike klær?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det kommer vel helt an på hvor du har tattoveringene? Jeg har noen selv, og en som dekker hele høyre leggen, og hvis jeg vil vise den frem, så bruker jeg knekorte tights, eller så har jeg bare en fin sommerkjole uten tights om sommeren.. Har en i nakken også, og bruker da en singlett eller finner en kjole som gjør at den syntes. Eller bare en topp. Og jeg går ingen spesielle steder for å finne sånne klær. Alle kjedene har ett eller annet..

Skrevet

Jeg har blant annet halfsleeve, så for meg synes de egentlig uansett. ;)

Skrevet

Kommer ann på hvor du har den ja. Har en på leggen, og der vises den om jeg går i shorts, kort tights eller kjole. Den andre jeg har må jeg enten bruke magetopp (noe jeg ikke bruker) eller bikini for å vise :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...